Прескочи до съдържание

Девиз на magelanci.com - предложения и дискусия


Препоръчани мнения

Аз сега се чудя дали една тава кебапчета ще стигне, за да направим последното предложение първо...  :rolleyes:

Подценяваш се, виж Дюк банкова сметка е приготвил. :secret: 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Подценяваш се, виж Дюк банкова сметка е приготвил. :secret:

 

Няма да получавам, Теди! Ще раздавам!  B)

 

...Така де. Ще получавам в банковата сметка, а ще раздавам кебапчета, за да изпълня поръчката :)

Поканил съм и колегата Данко a.k.a. Trejo Хаирсъзина да даде едно рамо :)Това със снимките беше за паралама :) По друга работа беше тук той  :biggrin:

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз сега се чудя дали една тава кебапчета ще стигне, за да направим последното предложение първо...  :rolleyes:

 

А капачки за бурканье?

 

1990. Моя преподавателка от СУ е преводач на американски наблюдател на изборите. Стига се до казуса, че на гласоподавателите се раздават капачки за буркани.

- Защо? - пита объркана американката.

- За да гласуват за тях....

- Добре де, защо капачки? - продължава недоумяващо американката.

- За да затварят компотите....отговаря моята преподавателка.

- А това какво общо има с изборите!?! И защо капачки?

 

:lol:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

А капачки за бурканье?

 

1990. Моя преподавателка от СУ е преводач на американски наблюдател на изборите. Стига се до казуса, че на гласоподавателите се раздават капачки за буркани.

- Защо? - пита объркана американката.

- За да гласуват за тях....

- Добре де, защо капачки? - продължава недоумяващо американката.

- За да затварят компотите....отговаря моята преподавателка.

- А това какво общо има с изборите!?! И защо капачки?

 

:lol:

 

Тва е, бате... Бекет и Йонеско пасти да ядат! :biggrin:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Анкетата е затворена резултатите са ясни: http://magelanci.com/topic/6633-%D0%B4%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7-%D0%BD%D0%B0-magelancicom-%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D1%84%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D0%BB/

 

Победителят е: magelanci.com - свят без граници и е предложение на Stanimir_81. Ясно защо беше толкова нетърпелив в последните часове :)

 

Като символична награда Stanimir_81 ще получи магелански мили достатъчно или за етикетчета за багаж или за тениска (каквито се надявам да имаме скоро). Като му дойде времето той ще си избере кое да използва :)

 

Почетно споменаване заслужава и Фичо, чието предложение беше частично близо по смисъл: С куфари или с раници - на път без грижи и без граници!

 

Смятам избора на девиз да се превърне в ежегодна традиция, следващата една година официалният девиз на magelanci.com е "Свят без граници"!

 

Благодаря на всички за участието, за коректната надпревара и за разнообразието на идеи. Ето и пълният списък с кандидатите и предложенията на всички:

 

2016-04-20_22-06-39.png

2016-04-20_22-08-00.png

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Да ни е честит новият девиз! Браво на автора!

 

Аз не пратих предложение, защото не бях сигурен, че съм измислил нещо наистина добро. Все пак най-доброто, което сътворих, се оказа предложено и от друг, така че с радост гласувах за „Ние сме навсякъде“. Другото, което много харесах, беше „Докато дишам, пътувам“ :)

За догодина обаче се записвам отсега - „Кебапчета ще има за всички от сърце“!!!

 

А @cck сигурно вече е отнесъл много кебапчета, за да предложи за девиз... друг магеланец, при това - също участник в тази надпревара. @VeniVidiVici :P

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Честит да ни е новия девиз. Поздравления за автора му. :)

Радвам се, че участвах в надпреварата и благодаря на всички които гласуваха за моето предложение.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Добро утро, и благодаря на всички. Имаше страхотни предложения, лично аз още на първи етап бях силно разколебан. Затова - няма как да не споделя, че много се радвам и че успях да допринеса с нещо за форума, при все че форумът толкова ми е помагал.

Редактирано от Stanimir_81
  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Моят фаворит беше "Хващай пътя!", но след като не успя да събере достатъчно привърженици, magelanci.com-свят без граници ми допадна най-много. Даже си позволих агитация на сбирката :-) Честито и със здраве да си го ползваме :-)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И аз да честитя новата ни придобивка, да си я ползваме със здраве!

Виждам в списъка и моето предложение, което не се престраших да изпратя, по регламента за участие. Но същото предложение е направено от lora lazarova, за което я поздравявам.

Връзка към коментар

 Даже си позволих агитация на сбирката :-)

 

Първа регистрация на заявка за престация тип "постфактум", дължима от спечелилия кандидат на застъпник! Сега ще видим доколко е релевантна връзката "политика - magelanci.com", за да може най-после да се спре с полемиката по темата. :lol:  За целта ще помоля pamelanb да ни уведоми, ако Stanimir_81 престира уговореното между тях двамата с уточнение дали престацията е в цялост и отговаря ли на предварителната уговорка... :P

Редактирано от Duke
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Duke, ако разрешиш - един личен въпрос, гласува ли? Все пак ветеран си във форума.......

Лично аз не престирах никому нищо, и дори не агитирах (освен жена ми - да гласува) 

Връзка към коментар

Не съм гласувал, защото не харесах нито едно от предложенията. Освен това не намирам основателна причина за избор на девиз на форума. Не разбирам идеята, но това си е лично мой проблем...

 

Иначе, ти да не се засегна? Аз се майтапя, бе...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Първа регистрация на заявка за престация тип "постфактум", дължима от спечелилия кандидат на застъпник! Сега ще видим доколко е релевантна връзката "политика - magelanci.com", за да може най-после да се спре с полемиката по темата. :lol:  За целта ще помоля pamelanb да ни уведоми, ако Stanimir_81 престира уговореното между тях двамата с уточнение дали престацията е в цялост и отговаря ли на предварителната уговорка... :P

Въъъъх, въх / нали ида от Истанбул/, Дюююк, много засукано беее :blush: Само аз ли не знам кво е туй "престация"

Иначе - аз също не гласувах, защото нищо не ми хареса.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Въъъъх, въх / нали ида от Истанбул/, Дюююк, много засукано беее :blush: Само аз ли не знам кво е туй "престация"

Иначе - аз също не гласувах, защото нищо не ми хареса.

Никой не знае, даже Дюк, само се прави... :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз за друго се чудя... термина "престация в цялост" дали означава, че кебапчето може да е било нахапано, мм?

 

Именно! Нахапано, наполовина, свинско вместо телешко, с намален грамаж и т.н. Или казано по друг начин, не изпълва понятието "престация в цялост". Но, да не стават грешки! Става дума за друго изпълване, нали... :blush:

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.