Прескочи до съдържание

Гардероб за багаж в Барселона


Юлияна

Препоръчани мнения

Здравейте, Магеланци,

търся къде в Барселона има гардероби за багаж и каква е цената? Проблемът е, че трябва да напуснем хотела в 12.00 часа, а полетът ни е в 21.00 часа. Бихме искали да използваме максимално времето и да се разхождаме, но ще е доста неудобно с багажите. Благодаря на всички, които могат да ми дадат някаква полезна информация! :) Пояснение - това е хотелски апартамент, не съм убедена, че ще се съгласят да пазят багажа ни, защото няма рецепция.

Редактирано от Юлияна
Връзка към коментар

Ние преди две години ползвахме LOCKERBARCELONA

 

http://www.lockerbarcelona.com/en/

 

Прилична цена и на удобно място в центъра, непосредствено до плаца Каталуния, от където тръгват рейсовете за летището.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Здравейте, Магеланци,

търся къде в Барселона има гардероби за багаж и каква е цената? Проблемът е, че трябва да напуснем хотела в 12.00 часа, а полетът ни е в 21.00 часа. Бихме искали да използваме максимално времето и да се разхождаме, но ще е доста неудобно с багажите. Благодаря на всички, които могат да ми дадат някаква полезна информация! :) Пояснение - това е хотелски апартамент, не съм убедена, че ще се съгласят да пазят багажа ни, защото няма рецепция.

Ето две предложения:

Locker Barcelona 

Sants Train Station

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Евгени Димитров

Попитайте човека, с който контактувате за апартамента, как може да направите с багажа. Няма смисъл да давате излишни пари. Аз досега на хотел, хостел, airbnb, bed & breakfast (предполагам вашето е такова), никога не съм имал проблем с оставянето му.

Редактирано от Евгени Димитров
Връзка към коментар
  • 7 години по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.