Прескочи до съдържание

Молба за помощ :) *1 април*


captain_oveur

Препоръчани мнения

Срам, не срам - опрях дотам да ви моля да дадете едно рамо :) Престраших се, та пратих две снимки за един фотоконкурс. Класирането е по брой гласове :)

Но не ме разбирайте погрешно - не държа на всяка цена да гласувате за моите снимки. Просто ги вижте и ако ви харесват - тогава гласувайте :)

Пък да видим после... :)

 

http://jualtokoweb.juplo.com/Contest/Contest.html

Кептън... като гледам, твоята снимка уверено води в кОнкурса! Ако не се активизират "мамите" в последните минути, няма кой да ти вземе първото място...  xD  :lol:

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

А на мен защо не ми се отваря този линк? :blush: :blush:

И аз така. А после се оплаквам като ми кажат, че нямам чувство за хумор, пък и като ви чета нищо не загрях.  

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Кептън... като гледам, твоята снимка уверено води в кОнкурса! Ако не се активизират "мамите" в последните минути, няма кой да ти вземе първото място... xD:lol:

Е те тук не са ли се активизирали още? :)

Връзка към коментар

Страхотни снимки капитане. Браво! Особено ми хареса оная ...  с триъгълника. Великолепно!!! Аз цялата рода и всички колеги и колежки гласувахме за теб.

Успех, Капитане!!! :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

След този пинг-понг с Фичо, освен да си вземете стая? :lol:

 

Ше си вземем чертожните дЪски и рапиТографите и ще си чертааааайкаме...! B)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Жоре, малко извън темата - трябват ли ни визи за Панама?

 

Не!

 

Влиза се след лек разпит, взимане на пръстови отпечатъци, снимка (пред знамето), представяне на бордни карти/билет за напускане на страната и рентген на багажа след проверката...

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.