Прескочи до съдържание

София - Москва, 155 евро, двупосочен


Препоръчани мнения

Air Berlin предлагат евтини самолетни билети до руската столица Москва - двупосочен билет с включен куфар само за 155 евро!

 

Полетите са за края на октомври, с прекачване в Берлин, примерни дати: 25-29 октомври.

 

Публикувано изображение

 

 

За резервация: http://www.airberlin.com

 

Кликнете тук, за да видите тази статия

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Браво за борбата за Берлин на Air Berlin. Аз вече ги взех от тях двупосочен билет за Осло за 210 евро сега юни за полет през юли. Можеше и с 10-20 евро по-евтино да мина, но билета за конкретните дати не съвпадаха с необходимите ми брой дни в плана за Норвегия.

 

В хода на резервацията, крайната цена все ми излизаше с 10 евро отгоре. Не съм се задълбочавал в този трик.

 

По - важен въпрос - за Русия трябва виза, за визата трябва да правиш разни неща, за да се покажеш като благонадежден турист, а и да си я платиш.

 

Края на октомври - не е ли малко рисковано с "погодата". Зима иде, а там иде по-рано.

 

Все неща, които следва да се обмислят наред с промоцията.

Връзка към коментар

Естествено, всеки резервиращ си ги преценява тия неща, които между другото важат за абсолютно всяка една оферта за самолетен билет :)

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.