Прескочи до съдържание

magelanci.com на 3 години!


Препоръчани мнения

Честита годишнина, Георги и магеланци! Благодаря за този чудесен форум, за всички споделени съвети и промоции, за възможността да се запозная с толкова интересни хора :)

 

Поздравления за юнското магеланче!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Честит рожден ден! :drinks:

Здрави да сме и дълги години още да съществува това прекрасно място! Радвам се, че ви открих и срещнах толкова много приятели тук и благодарение на форума посетих и ще посещавам места, за които само съм мечтала!

П.С. Все пак в края на юни ще се появи новата смяна, така че форума ще го има още дълго след нас :sungum:  :sungum:  :sungum:

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Честито за очаквания нов магеланец и за третия рожден ден! Благодаря за положените усилия и труд в тези три години!

 

П.п. Успех със завършването на време. Моят мъж така и не успя - нашето бебе вече е на почти две седмици, а таткото още пише заключението на своята докторска теза.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Честита трета годишнина! Благодаря за всичко!

 

 Още по-голямо ЧЕСТИТО за благата вест! Поздравленията са и за майката!

Животът ви ще се промени, но ще се увеличат в пъти радостните мигове!

 

"Магеланци" е мястото в нета, което чувствам като свое!

Тук срещнах наистина интересни хора, а се надявам да срещна още много повече. 

 

Както каза и Duke - дай да видим с какво можем и да помогнем!

Редактирано от Mary
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Гергана Пенина

Честито и от мен! За форума не знам дали мога да помогна, но за малкото магеланче със сигурност :)

Редактирано от Гергана Пенина
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Честит рожден ден и от мен на най-доброто форумно общество и най-вече на неговия Основател! Преди форума си пътувах 2 пъти годишно планувано, а сега кроя планове за най-малко година напред. И се запознах със страхотни хора, които ме вдъхновяват да мисля и да мечтая за далечни дестинации. Благодаря!

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Ами, на всички да ни е честита годишнината!

 

И аз като повечето, благодарение на форума намерих много нови приятели и посетих места, за които не бях и мечтала преди това......И започнаха проблемите.....отпуската вече не ми стига :P .

Благодаря на Основателя! и на всички пишещи и споделящи !

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Честита годишнина приятели!

На Основателя създал прекрасниян форум, пожелавам да му се случват само прекрасни неща!

Наздраве и да се срещаме тук още много години!

Редактирано от traveler
Връзка към коментар

Наздраве, Магеланци! Живи и здрави, много пътешествия, и нека и праправнуците ни четат и обменят информация в http://magelanci.com!

post-145-0-31554100-1459703672_thumb.jpg

Извинявам се за качеството на снимката, но телефона толкова може.

Редактирано от Костов
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Честит рожден ден, Магеланци!

Това е най- хубавото място, където се събират щастливи хора! За много години и наздраве!

Честито на Георги и Пожето за най- хубавото очакване!

И на Masmiya честито!

Редактирано от clete
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Честито на всички Магеланци!Честото на Георги специално за хубавата новина, която научавам!Бъдете здрави и обикаляйте света...по два и по три пъти..;-) Благодаря, че Ви има и че Ви познавам! Благодарения на Вас и на сайта нашите пътувания са по лесни, по забавни и интересни. Хубаво е човек, когато знае, че винаги има на кого да разчита при нужда, че може винаги да сподели с някого за хубаво и за лошо! Истински съм щастлива, че Ви има, че ви срещнах!

Редактирано от ZORI
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Да ни е честито ! :) Благодаря на организаторите за усилията и на всички чудесни пътуващи хора за потоците от интересна информация! Нека да продължаваме все напред по кръглата земя (всъщност тя кръгла ли е, какво се оказа? :P )

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.