Прескочи до съдържание

Помощ за Южна Португалия


Препоръчани мнения

Здравейте,

 

имам нужда от вашата помощ относно това как да стигна до Фаро (Южна Португалия) за периода юли август на сравнително човешка цена. Бългерия Еър до Малага + кола под наем беше супер опция, обаче там така се разредиха полетите до Малага, че май направо ще я спират тази дестинация. Луфтханза с техните периодични стачки в разгара на сезона също не са вариант. Под 350 евро нищо не намирам :( Моля ако някой може да помогне да даде съвет.

Връзка към коментар

Здравейте,

 

имам нужда от вашата помощ относно това как да стигна до Фаро (Южна Португалия) за периода юли август на сравнително човешка цена. Бългерия Еър до Малага + кола под наем беше супер опция, обаче там така се разредиха полетите до Малага, че май направо ще я спират тази дестинация. Луфтханза с техните периодични стачки в разгара на сезона също не са вариант. Под 350 евро нищо не намирам :( Моля ако някой може да помогне да даде съвет.

Здравей.

Аз имам закупени билети от Вуелинг точно за твоя период. Цените са си човешки. Полетите са през Барселона. Можеш да си купиш билети до Фаро или до Лисабон. Зависи само Алгарве ли искаш или и Лисабон. Нашите билети са за 1-15 юли.

В момента има билети примерно за 25 юни - 149 евро, а за връщане- на 12 юли на 125 евро. :)

https://tickets.vueling.com/ScheduleSelect.aspx

Редактирано от Roje
Връзка към коментар

Ами идеята със Севиля много ми допадна понеже ми е доста любим град и то взе, че се оказа, че с Lufthansa SOF-SEV за периода 01.08 - 12.08 цената е 215 евро. Благодаря за предложенията, това, което остава да направя е да застраховам билетите, че Луфи обичат да стачкуват лятото.

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.