Прескочи до съдържание

Бърз въпрос относно Т1 София


Препоръчани мнения

  • 2 години по-късно ...

Здравейте, някой може ли да даде актуална информация, дали през нощта затварят Т1 ?  Полетът ми  е късен, каца в 2 през нощта, и аз смятам да изчакам там докато стане 5 и тръгне метрото, отивам  на гарата и си хващам влака. Сестра ми обаче смята, че ще ме изхвърлят от терминала и ще го затворят.  За мен в това няма логика, защото в 2 и 30 каца самолета от Мадрид, а в 6 са първите излитащи.

Връзка към коментар

Нямам инфо за Т1, но ти като излезеш от терминала ще си в една малка зала. Иначе препоръчвам ето този сайт на някой ако му се наложи да провери дали може да се спи на някое летище: https://www.sleepinginairports.net/guides/sofia-airport-guide.htm

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, poppopov каза:

Здравейте, някой може ли да даде актуална информация, дали през нощта затварят Т1 ?  Полетът ми  е късен, каца в 2 през нощта, и аз смятам да изчакам там докато стане 5 и тръгне метрото, отивам  на гарата и си хващам влака. Сестра ми обаче смята, че ще ме изхвърлят от терминала и ще го затворят.  За мен в това няма логика, защото в 2 и 30 каца самолета от Мадрид, а в 6 са първите излитащи.

Отворен е. Аз миналата година съм кацала на Т1 с късния полет от Мадрид и стоях там до към 5. Леко е тягостно, но никой няма да те изгони.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, seaell каза:

Леко е тягостно, но никой няма да те изгони.

Въпреки, че никой няма да те изгони, според мен е по-разумно да се отиде на топло в близката бензиностанция на Лукойл и да се стопли човек с едно капучино и да се хапне нещо там. 

Screenshot_20190102-142751_Maps.jpg

Редактирано от epetkov
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Някой знае ли/чувал ли е за продажба на парфюми в някоя от бараките около летището? Казваха ми, че има магазин в такава, не съм ходила да търся, а инфо никога не е излишно.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Емика каза:

Някой знае ли/чувал ли е за продажба на парфюми в някоя от бараките около летището? Казваха ми, че има магазин в такава, не съм ходила да търся, а инфо никога не е излишно.

Има, забутан е ако не те заведат - в първата бараката (с жълто) се намира - втора или трета врата отляво беше.

 

Преди някой да е попитал - складът за алкохол пък е отбелязан с оранжево 😁

SOF.PNG

  • Харесвам 3
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.