Прескочи до съдържание

Септемврийски празници:Солун-Санторини-Солун 38 €


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Aegean Airlines


Маршрут:: Солун-Санторини-Солун


Цена:: 38


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 03.09.2016


Примерна дата на връщане:: 06.09.2016


Сайт за резервиране:: en.aegeanair.com


Период на резервация:: 04.2016


Период на пътуване:: 09.2016

За края на август и началото на септември има много дати за полети Солун-Санторини на цени от 19 евро на посока,включително и за септемврийските празници от 3-ти до 6-ти септември.

 

post-2434-0-75726900-1461092097_thumb.jpg

 

post-2434-0-03002100-1461092115_thumb.jpg

 

Цената може да се свали през добре познатите сайтове. ;)

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Мерси, Dian, вече взех 6 билета за 3-7.09 (за сега, може и повече да станат). Имаш едно черпене от мен :)

 

А някой знае ли какъв багаж е позволен безплатно? (Още не съм проучила въпроса, ама билети имам :) )

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз така си мислех, но като вляза в сайта на My bookings пише това:

Baggage Allowance: Free baggage allowance policy for A3/OA flights: No free piece for GoLight,...

 

Някой ако е пътувал с тях и има инфо ще бъде супер :)

Редактирано от Nati
Връзка към коментар

 

За края на август и началото на септември има много дати за полети Солун-Санторини на цени от 19 евро на посока,включително и за септемврийските празници от 3-ти до 6-ти септември.

 

Цената може да се свали през добре познатите сайтове. ;)

Благодарности и от мен!  :) 

Взехме за 19-24.09, по 24 евро  :) 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Някъде май беше ставало дума и в друга тема - сега погледнах резервацията в сайта на Aegean - гледам, че след малките ни имена, слято с тях са се появили буквите "mr" и съответно "mrs" , явно от господин/госпожа. 
Това дали може да бъде проблем или да им пиша да го оправят? 

Връзка към коментар

Санторини, Родос или Крит ... това е въпроса? :)   

Въпроса ми е сериозен. Дайте съвет, моля.

 

Dian, хвърли ме в размисъл, но ти благодаря за чудесната идея!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Миналата седмица взех от хубавите билети до Санторини, крайната цел е друг остров. 

Няколко пъти ползваме Aegean до гръцки острови и Кипър, пътуваме с малки куфарчета.

Понякога купувам допълнително по един голям куфар.

 

Mary, Санторини е добра отправна точка до съседни циклади, има и хубави цени до Миконос.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Санторини, Родос или Крит ... това е въпроса? :)   

Въпроса ми е сериозен. Дайте съвет, моля.

 

Dian, хвърли ме в размисъл, но ти благодаря за чудесната идея!

Има ги 3 в 1, но  с круиз. :)

Редактирано от tom777
Връзка към коментар

Мари, зависи за колко дни, ако е за 3-4 Санторини, за 7-9-10 Родос, за 2 седмици и на горе - Крит. Всичко останало е все едно с круиз си го минала, броиш го посетен, а реално си бил за часове само.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Някъде май беше ставало дума и в друга тема - сега погледнах резервацията в сайта на Aegean - гледам, че след малките ни имена, слято с тях са се появили буквите "mr" и съответно "mrs" , явно от господин/госпожа. 

Това дали може да бъде проблем или да им пиша да го оправят? 

и при мен излиза така, като го проверя в My bookings. И аз се чудя дали да пиша

Връзка към коментар

Да не работи, тъкмо щях да се оплача. Исках да взема още един билет, амаааа ....кофти цена. Дори е по-скъпа, отколкото директно през сайта на авиокомпанията :( Някой да има други идеи?

Връзка към коментар

Има ги 3 в 1, но  с круиз. :)

Никак не си падам по круизите, но ... може да се получат приятни изненади на кораба.

 

 

Мари, зависи за колко дни, ако е за 3-4 Санторини, за 7-9-10 Родос, за 2 седмици и на горе - Крит. Всичко останало е все едно с круиз си го минала, броиш го посетен, а реално си бил за часове само.

Мечтая си да имам 14 свободни дни... но нямам. :)

Връзка към коментар

Здравейте, бих искала да закупя от билетите за Крит, втората половина на септември, пък после да го мисля :)

 

2 бързи въпроса - 10 или 12 дни е по-удачно и до кое летище - цената е еднаква и при двата варианта Хераклион или Chania ?

 

Благодаря!

 
Връзка към коментар

Здравейте, бих искала да закупя от билетите за Крит, втората половина на септември, пък после да го мисля :)

 

2 бързи въпроса - 10 или 12 дни е по-удачно и до кое летище - цената е еднаква и при двата варианта Хераклион или Chania ?

 

Благодаря!

Колкото повече, толкова повече ;-)! Редактирано от Зани
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.