Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

  • 1 година по-късно ...
На 4/20/2016 в 17:28, thumper каза:

Някой купувал ли е през travelgenio? Дали са читави?

Много силно НЕ ги препоръчвам, имам лош опит с тях. Отделно, че български кредитни / дебитни карти почти никога не минават за плащане там.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Питането май е доста старо. Иначе, аз ги ползвах за предпоследните си билети и нямах проблем. Плащането не мина (виза ПИБ), но те ми се обадиха по телефона да кажат, че, тъй като не сме италиански граждани, за сигурност трябва и с 3Д Код да се купи, та ми пратиха нов линк, при който всичко беше наред. След това се бяха сменили часовете на полетите и получих уведомление от тях. Полетите минаха и заминаха и всичко беше наред.  С две думи, нямам какво лошо да кажа за тях. Явно е въпрос до късмет. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 7 месеца по-късно ...

Купих един билет от Игуасу до Буенос Айрес през UK версията с плащане с дебитна карта Revolut MasterCard. Получих потвърждение на мейла, но 20 минути по-късно получих ново съобщение, в което ми заявяват, че резервацията ми няма да бъде потвърдена, защото има промяна на цената на билета и сега ми искат доплащане в размер на 68 евро. По-долу пише, че ако откажа ще ми върнат парите. Тъй като до момента не съм се сблъсквал с такъв казус каква е процедурата, защото ще откажа доплащане? Парите ще ми ги върнат обратно в сметката или ще са под формата на ваучер в техния сайт? 

Редактирано от Guinness
Връзка към коментар
преди 8 минути , Guinness каза:

Купих един билет от Игуасу до Буенос Айрес през UK версията с плащане с дебитна карта Revolut MasterCard. Получих потвърждение на мейла, но 20 минути по-късно получих ново съобщение, в което ми заявяват, че резервацията ми няма да бъде потвърдена, защото има промяна на цената на билета и сега ми искат доплащане в размер на 68 евро. По-долу пише, че ако откажа ще ми върнат парите. Тъй като до момента не съм се сблъсквал с такъв казус каква е процедурата, защото ще откажа доплащане? Парите ще ми ги върнат обратно в сметката или ще са под формата на ваучер в техния сайт? 

Аз с тях не съм си имала работа, защото са гадна агенция, но в UK няма практика за ваучер - освен ако не е по определен повод. Ако имаш проблем, ще ми дадеш данните и ще им се обадя да си поприказваме сладко... 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.