Прескочи до съдържание

Търся билет Лондон-Мон Пелие


Препоръчани мнения

Здравейте, търся евтин билет(без значение авиокомпанията) от Лондон до Мон Пелие. Интересува ме в периода 1-15 юли за около 3-4 дни да сме в Мон Пелие. Намерих някакви за около 80 евро, но се чудех дали може да се намери нещо по-евтино. Без чекиран багаж пътуваме. Благодаря предварително за отзовалите се :)

Връзка към коментар

easyJet, това ти е варианта, това предполагам си намерил и сам. Няма други компании хем с директен полет, хем в тоя ценови диапазон. 

 

Не ми е известно техни цени да може да се свалят с кредитни карти, така че може би си резервирай направо от сайта. Ако сте повече от един човек (използваш множествено число в поста) резервационната им такса си я поделяте, така че цената малко ще падне. 

 

Аз лично бих резервирал без да чакам, защото за средата на юли двупосочен директен полет за 80 евро си е супер. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

easyJet, това ти е варианта, това предполагам си намерил и сам. Няма други компании хем с директен полет, хем в тоя ценови диапазон. 

 

Не ми е известно техни цени да може да се свалят с кредитни карти, така че може би си резервирай направо от сайта. Ако сте повече от един човек (използваш множествено число в поста) резервационната им такса си я поделяте, така че цената малко ще падне. 

 

Аз лично бих резервирал без да чакам, защото за средата на юли двупосочен директен полет за 80 евро си е супер. 

Да, намерихме ги в easyjet 125 паунда излизат 2 билета. Благодаря много за помощта :)

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.