Прескочи до съдържание

Jamiroquai


Препоръчани мнения

Това май се превръща в традиция - ходя на концерт, давам отчет, Duke идва и оплюва всичко  :D (сега е момента да ме обориш  ;) ).

Та! Темата е за снощния концерт на Jamiroquai. Просто страхотен! Такъв заряд има този човек, такава магия предава...Музикантите му са просто невероятни, импровизациите, които правеха мен лично оставиха без думи (което по принцип е трудно  ;) ). Особено много ми хареса един поздрав с "Revolution"...хората, които са били знаят за какво става въпрос  :)

Та така - за мен вечерта беше невероятна, само мога да се надявам, че и за останалите присъствали е била такава. Оставям ви да се насладите на прекрасната съботна сутрин с:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WIUAC03YMlA

Връзка към коментар

Това май се превръща в традиция - ходя на концерт, давам отчет, Duke идва и оплюва всичко  :D (сега е момента да ме обориш  ;) ).

Та! Темата е за снощния концерт на Jamiroquai. Просто страхотен! Такъв заряд има този човек, такава магия предава...Музикантите му са просто невероятни, импровизациите, които правеха мен лично оставиха без думи (което по принцип е трудно  ;) ). Особено много ми хареса един поздрав с "Revolution"...хората, които са били знаят за какво става въпрос  :)

Та така - за мен вечерта беше невероятна, само мога да се надявам, че и за останалите присъствали е била такава. Оставям ви да се насладите на прекрасната съботна сутрин с:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WIUAC03YMlA

 

Хахахаха, абе кой ще плюе Джамирокуай бееее :) Много добър, да. Аз съм гледал лайвове и някои от версиите на парчетата ми бяха познати, ама на живо са велики :) Верно не се спря. А пичовете с каква лекота свирят, сякаш в момента си го измислят :)))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Абе Duke е на дълъг уикенд из Романската империя.. , та ще четеш оплюването след като се върнеш от морето (може и по-рано, но се надявам, че там ще търсиш принца из Адам и Ева, а няма да си пред РС. :P ).

Концерта бил супер и аз така чух, но организацията била много зле..закъснение-3часа, казваха,  някви карти, някви бири, някви неща.. ти кво ще кажеш по тоя въпрос? Не се заяждам, просто искам да обориш онези негативи ;)

И весела отпуска, ей! :)

Връзка към коментар

От утре със сигурност няма да съм пред компютър 10дни, няма да се разсейвам - току виж съм пропуснала принца ;) Относно организация като пряк свидетел, доста преди самият концерт мога само да кажа - абсолютен непрофесионализъм,  надявам се с времето да се научат  :) Закъснението беше около половин час по спомени (ама са размити). Хванах само Tri O Five от подгряващите и съжалих, че не влязох по-рано, страхотни бяха. Имаше простотия с продажбата на напитки, на която доста се смяхме - трябваше да се редиш на една въздълга опашка за да си купиш карта, с която после да отидеш да си вземеш бира  :O (доста малоумно според мен). Ама жадни не останахме, една закъсняла част от компанията донесе  ;)

 

Мерси, с хубава компания съм, така че със сигурност ще е весела отпуската  :)

Връзка към коментар

 Имаше простотия с продажбата на напитки, на която доста се смяхме - трябваше да се редиш на една въздълга опашка за да си купиш карта, с която после да отидеш да си вземеш бира  :O (доста малоумно според мен). Ама жадни не останахме, една закъсняла част от компанията донесе  ;)

 

Това всъщност е по доста концерти фестивали, и мен ме дразни, но явно така са преценили, че обслужването е по-бързо - еднократно се ровиш за пари, после само даваш картончета, вместо постоянно да се ровиш за пари. А най-голямата дивотия е примерно като продават картончетата на бройки от по 9, а да речем бирата струва 2 картончета. Така накрая е много трудно така да ги прецениш, че да изхарчиш точно абсолютно всички и ми се е случвало да се набутам. 

 

Приятно прекарване :)

Връзка към коментар

На мен ми разказваха, че преди проверката си можел срещу талончета да си купиш бира, безалкохолно и там каквото искаш, но минавайки проверката съответно е трябвало да ги изхвърлиш, макар и да си отпил по глътка-две и съответно от вътре на ново да си вземеш каквото искаш, което на мен лично ми се вижда безумно хвърляне на пари. Поне да са направили само отвътре да се продава с талончета, а не да си ги харчиш  още отвън.. както и да. Радвам се, че ви е харесал.. аз лично на Дж.К. не съм му кой знае каква почитателка..

 

ПС. Сега чакам отзиви и за Джеси Джей. :)

Връзка към коментар

Получи се нещо като този отговор на Ози:

 

 

:D

 

Нещо като, но не точно, както би казало капитанчето. Защото нито ти си Ози, нито "Jamiroquai" са Джъстин Бийбър :)

От друга страна, ще ми бъде интересно да видя реакцията ти на: "Fish? WTF?" ;)

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.