Прескочи до съдържание

Барселона - Малдиви 306 €


Препоръчани мнения

Авиокомпания: Iberia ; BA


Маршрут:: Barcelona - Male


Цена:: 306


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 05.11.16


Примерна дата на връщане:: 17.11.16


Сайт за резервиране:: gotogate.es


Период на резервация:: 26.04-26.04

Малдиви от Барселона за 306 € с Iberia

през jetcost.es -> gotogate.es с Maesro

преди излизаше и през skyscanner-а, но вече е + 80 € от там

 

Има дълъг престой на отиване в Лондон, почти цяло денонощие, което e удобно за разходка из града

Хубавото е, че на връщане може да се пропусне последната отсечка Лондон - Барселона, защото е отново с overnight, и багажът няма да има проблем да се вземе след кацането в Лонодн. А от там има повече възможности до София.

 

до екрана с плащането (Maestro), цената остава същата, но не се знае докога

post-72-0-92082100-1461692408_thumb.jpg

 

От София  може и да може да се докара до към 400 € общо с допълнителните полети, особено през ноември.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Готино , но Малдиви се появява регулярно под 500 от София с катарците. Като се сметне и нощувката дори да е в хостел ...

Ако се комбинира с желание за разглеждане на Лондон е добре.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Лондон не може да се разгледа за толкова малко време, не си струва дори билета от летището до града и обратно. А с него плюс билета от София до Барселона, цента ще дойде колкото, та даже и над директния полет на Катарците.

Връзка към коментар

Офертата като идея е добра, ако някой иска да съчетава градове. Има и от Мадрид на подобни цени. Иначе да не забравяме, че миналия месец Flydubai излязоха с оферта до Мале от София за 318€ ..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да намаля малко цената :) :

 

До края с екрана с плащането стигна ли, да видиш как скача изведнъж със 100€ до +400€ :)

Превъртях ги всичките преди да го пусна, сега пак и все още само по описания начин излиза:

през jetcost.es -> gotogate.es с Maestro

post-72-0-52179900-1461699928_thumb.jpg

 

Готино , но Малдиви се появява регулярно под 500 от София с катарците. Като се сметне и нощувката дори да е в хостел ...

Ако се комбинира с желание за разглеждане на Лондон е добре.

 

 E, ти поне знаеш, на мен не ми пречи - аз за Лондон винаги съм готов :) Но си мисля, че точно през ноември, дори и с нощувка пак ще излезе доста под 500 € цялата игра. Пак зависи от избора на място за спане, де.

 

Лондон не може да се разгледа за толкова малко време, не си струва дори билета от летището до града и обратно. А с него плюс билета от София до Барселона, цента ще дойде колкото, та даже и над директния полет на Катарците.

Вече има цени от/до Лондон  колкото от София до морето, мислех че това е известно на всички тук  :P

А за разглеждането е ясно, аз над 10 пъти за по 3-4 дена пак не мога да кажа, че съм го видял и разгледал целия. Който иска да разглежда за първи път Лондон, едва ли ще си помисли да го прави в паузи между прекачвания.

Oт Гатуик "до града" се стига за по-малко, отколкото струва билета за метрото ;)http://www.easybus.com/en/ ) 

Редактирано от wilks
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Минимум разходи за около 25 евро нощувка в хостел + 7 евро за EasyBus. После в Лондон може и пеш , а храната в магазини е почти като в БГ с изключение на алкохола и цигарите ... към 30 лева е кутията :)

 

П.С.И вярно Лондон е такъв мегаполис , че удобно летище много зависи от това къде живееш. От туристическа гледна точка Станстед на Райън е възможно най-зачуканото място за кацане ... то за толкoва се стига от Бристол до Лондон :) Та ако може да избирате между Wizz и easyJet забравете за Ryanair.

При разлика в цената до 20€ никога не бих заложил на ирландците , а предпочитам Лутън или Гетуик.

 

Извинявам се за офтопика,

Редактирано от stanimir
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.