Прескочи до съдържание

magelanci.com - Инструкции за употреба


Препоръчани мнения

Благодаря, включих го, че от някои теми в които съм писала не получавах известия. И последно, от теми в които имам само абонамент без писане следва ли да получавам известие? Или ги търся само в "абонамент"?

 

Ами зависи по какъв начин са ти настроени абонаментите. При абониране ти изкарва едно прозорче, в което можеш да избереш дали да са моментални известията, седмични, месечни и т.н. 

Връзка към коментар

Ами зависи по какъв начин са ти настроени абонаментите. При абониране ти изкарва едно прозорче, в което можеш да избереш дали да са моментални известията, седмични, месечни и т.н. 

Моментални, анонимни. И май на всички не ми излизат в звънчето. Аз разпитвам точно защото не мога да хвана логика, защо ми липсват. И реших, че по принцип не се явяват на звънчето, а само през менюто и "абонаменти".

Редактирано от Bliss
Връзка към коментар

Моментални, анонимни. И май на всички не ми излизат в звънчето. Аз разпитвам точно защото не мога да хвана логика, защо ми липсват. И реших, че по принцип не се явяват на звънчето, а само през менюто и "абонаменти".

 

Честно казано не съм влизал дълбоко в тази функционалност. Ако можеш да кажеш специфичен случай, които не излизат, може да се опитам да погледна, но ако работи за някои, а за други не, без видима разлика между двете ще е доста трудно да се локализира проблема. 

Връзка към коментар

Имам абонамент в тази тема http://magelanci.com/topic/4120-rumboedreamsbudgetair-23-69-eur-%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8/

 

Последният пост от 13,37 ч. го няма в известията ми. И предишното преди него също. Честно казано май за всички теми в които имам абонамент, но не съм писала не ми се появяват в известия. Но в тази тема съм писала, а проблема в този случай ти го обясни как се решава. Като хвана някоя само с абонамент ще ти пиша. 

Редактирано от Bliss
Връзка към коментар

Имам абонамент в тази тема http://magelanci.com/topic/4120-rumboedreamsbudgetair-23-69-eur-%D0%BE%D1%82%D1%81%D1%82%D1%8A%D0%BF%D0%BA%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B8/

 

Последният пост от 13,37 ч. го няма в известията ми. И предишното преди него също. Честно казано май за всички теми в които имам абонамент, но не съм писала не ми се появяват в известия. Но в тази тема съм писала, а проблема в този случай ти го обясни как се решава. Като хвана някоя само с абонамент ще ти пиша. 

 

Нали си маркирала Начин за известяване за отговор в абонирани теми да е на "вътрешни известия"?

 

И аз се абонирах за една тема, в която не съм писал, да видим дали ще ми излезе известие.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При мен си работят коректно. Видя ли този текст в свързаната тема:

 

 

 

Няма да работи за старите теми (освен, ако не се отпишете и абонирате за тях ръчно), но за всички нови теми, в които сте писали от сега нататък вече ще има индикация. 

 

Пробвай какво ще стане, ако премахнеш абонамента и го добавиш наново?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Понякога не излизат, факт. Включително тези за нова тема в под-форум, за който има абонамент. Рядко е, но се случва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Понякога не излизат, факт. Включително тези за нова тема в под-форум, за който има абонамент. Рядко е, но се случва.

При мен е по често. И не мога да хвана зависимост и логика. Даже си мислех, че така е заложена системата, но пък после се появиха и изключения. 

Георги ще пробвам да видим какво ще се случи. И да, всичко е на "Вътрешно известяване".

Редактирано от Bliss
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Нещо бъркам с цитатите и не знам къде да търся. Натискам бутонът за цитат, после копи-пействам и после не дава нито ден, нито час. Как се оправя?

Редактирано от Asterisk
Връзка към коментар

Нещо бъркам с цитатите и не знам къде да търся. Натискам бутонът за цитат, после копи-пействам и после не дава нито ден, нито час. Как се оправя?

 

Бутона за цитат от редактора, ето този:

 

23-12-2015 10-11-11.png

 

не включва автор, дата и час. Точния бутон за цитати, ако искаш тази информация е в долната дясна част на конкретното мнение:

 

23-12-2015 10-11-34.png

Връзка към коментар

А има ли вариант да се цитира точно, но да се пусне в друга тема цитата?

 

Да, подготвяш си мнението и цитата все едно пускаш отговор в първата тема. Маркираш си всичко, копираш го и го пускаш в новата тема. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А емотиконите има ли ги някъде или от устройството,от което пиша си ги слагам

 

В какъв смисъл дали ги има някъде? Като натиснеш на ухилената мутричка в редактора излизат част от тях под него, а после като натиснеш "покажи всички" се показват в отделен прозорец. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От таблети и телефони не излиза менюто, но пък има емотикони на клавиатурата (поне при мен е така) ☺ малко по-различни

 

Излизат, но да можеш да ги подкараш. :biggrin:

Връзка към коментар

Бутона за цитат от редактора, ето този:

 

attachicon.gif23-12-2015 10-11-11.png

 

не включва автор, дата и час. Точния бутон за цитати, ако искаш тази информация е в долната дясна част на конкретното мнение:

 

attachicon.gif23-12-2015 10-11-34.png

Благодаря, без червената стрелка нямаше да го видя; ако ти се пише - защо има два  бутона -  от редактор (?) и другия?

Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Искам да попитам дали е възможно да се направи при всеки нов отговор на пусната от съответния потребител тема да се появява известие горе на камбанката, както излиза при цитаране и харесване? Уж гледах в настройките, ама не открих подобна опция. В други форуми съм срещал възможност да ти излиза известие при нов отговор на всяка тема, в която си писал, което вече си е голяма досада, ама ако е възможно само някакво локално решение за пуснатите теми, ще е доста добре. Много малко хора имат навика да цитират основното мнение и така понякога убягва активност по тема, която си отворил. Сигурно в "Ново съдържание" има някаква филтрация по твои теми, ама друго си е да ти светне камбанката горе :) 

Връзка към коментар

Има, една зелена чавчица в ъгъла на мнението


Искам да попитам дали е възможно да се направи при всеки нов отговор на пусната от съответния потребител тема да се появява известие горе на камбанката, както излиза при цитаране и харесване? Уж гледах в настройките, ама не открих подобна опция. В други форуми съм срещал възможност да ти излиза известие при нов отговор на всяка тема, в която си писал, което вече си е голяма досада, ама ако е възможно само някакво локално решение за пуснатите теми, ще е доста добре. Много малко хора имат навика да цитират основното мнение и така понякога убягва активност по тема, която си отворил. Сигурно в "Ново съдържание" има някаква филтрация по твои теми, ама друго си е да ти светне камбанката горе :)

Чети от тук надолу

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.