Прескочи до съдържание

magelanci.com - Инструкции за употреба


Препоръчани мнения

Искам да попитам дали е възможно да се направи при всеки нов отговор на пусната от съответния потребител тема да се появява известие горе на камбанката, както излиза при цитаране и харесване? Уж гледах в настройките, ама не открих подобна опция. В други форуми съм срещал възможност да ти излиза известие при нов отговор на всяка тема, в която си писал, което вече си е голяма досада, ама ако е възможно само някакво локално решение за пуснатите теми, ще е доста добре. Много малко хора имат навика да цитират основното мнение и така понякога убягва активност по тема, която си отворил. Сигурно в "Ново съдържание" има някаква филтрация по твои теми, ама друго си е да ти светне камбанката горе :)

 

Чакай да видим дали те разбирам правилно, искаш да дрънчи камбанката само за теми, на които си автор, а не за всички теми в които участваш?

Връзка към коментар

Чакай да видим дали те разбирам правилно, искаш да дрънчи камбанката само за теми, на които си автор, а не за всички теми в които участваш?

 

Тъй вярно :) 

Връзка към коментар

Тъй вярно :)

 

Не намирам май такава настройка. Можеш да се отпишеш от всяка тема, една по една, в която си писал, а не си автор, ама май ще е повече работа. Между другото, аз често отговарям на теми към някой без да цитирам, и други хора са така :)

 

В новата версия си има бутонче при пускане на мнението дали искаш да бъдеш уведомяван за отговори в темата, както и лични филтри на "Ново съдържание" (напр. можеш да си направиш филтър "Теми от Пешо" и да следиш всички теми започнати от Пешо), но тук го нямаме. Новата версия преди лятото няма да дойде. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Малко странично отклонение - при мен ли системите нещо са пощурели или само аз виждам снимка на лалета, която не е моя, но е в моя пост?!?! При вас така ли излиза?post-4900-0-05984500-1457338954_thumb.png

Връзка към коментар

Малко странично отклонение - при мен ли системите нещо са пощурели или само аз виждам снимка на лалета, която не е моя, но е в моя пост?!?! При вас така ли излиза?attachicon.gifimage.png

Аз не виждам тази снимка във вашия пост.

Връзка към коментар

Малко странично отклонение - при мен ли системите нещо са пощурели или само аз виждам снимка на лалета, която не е моя, но е в моя пост?!?! При вас така ли излиза?attachicon.gifimage.png

 

Няма такива снимки в поста ти, доста е стрнанно :) Ако може да им видиш адресите и да ми ги пуснеш на лично за да проуча нещата довечера. 

Връзка към коментар

Малко странично отклонение - при мен ли системите нещо са пощурели или само аз виждам снимка на лалета, която не е моя, но е в моя пост?!?! При вас така ли излиза?attachicon.gifimage.png

 

Тази снимка е от на Костов поста. :)

Връзка към коментар

Тази снимка е от на Костов поста. :)

Да, от на Костов поста е, но аз я виждам в моя :) Виж скрийншота ми горе.

 

Няма такива снимки в поста ти, доста е стрнанно :) Ако може да им видиш адресите и да ми ги пуснеш на лично за да проуча нещата довечера.

 

Георги, извинявам се за глупавия въпрос, но как да им видя адресите? (срам)

Още в първите постове ви казах, че съм бебе във форумите и доста от нещата, които вие правите съвсем нормално, аз още умувам как се правят. Като например как прикачвате линк, който обаче не се вижда с всичките му там jbahsxhjabsxjh67576;??'asxbnhv, а се вижда само дума, която сте сложили. Често го срещам. Виж "тук", "тук" е активно и като кликнеш на "тук" си се отваря линка.

 

... леле, аз не си го разбирам обяснението за вас не знам :)

Та, ако ми обясниш като на блондинка как да им видя адресите ще направя каквото трябва.

 

Аз не виждам тази снимка във вашия пост.

Mary, явно повредата е само в моя телевизор.

Връзка към коментар

...

Георги, извинявам се за глупавия въпрос, но как да им видя адресите? (срам)

Още в първите постове ви казах, че съм бебе във форумите и доста от нещата, които вие правите съвсем нормално, аз още умувам как се правят. Като например как прикачвате линк, който обаче не се вижда с всичките му там jbahsxhjabsxjh67576;??'asxbnhv, а се вижда само дума, която сте сложили. Често го срещам. Виж "тук", "тук" е активно и като кликнеш на "тук" си се отваря линка.

...

Ще се опитам да обясня.

За скрития линк, е много добре обяснено в тази тема.

 

Как да копираш адреса?

Кликваш с десния бутон на мишката върху картинката и се показва следното:

 

125.png

 

Кликваш върху Properties и се показва следното:

 

125-1.png

 

Копираш адреса(това, което започва с http) и го изпращаш на Георги. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ще се опитам да обясня.

За скрития линк, е много добре обяснено в тази тема.

 

Как да копираш адреса?

Кликваш с десния бутон на мишката върху картинката и се показва следното:

 

attachicon.gif125.png

 

Кликваш върху Properties и се показва следното:

 

attachicon.gif125-1.png

 

Копираш адреса(това, което започва с http) и го изпращаш на Георги. :)

Mary, благодаря, че ме научи. Сега съм една идея по-добра форумка :)

Костов, прости, че ти наспамих хубавата тема с технически въпроси.

Давайте още снимки от Истанбул :)

Връзка към коментар

Mary, благодаря, че ме научи. Сега съм една идея по-добра форумка :)

Костов, прости, че ти наспамих хубавата тема с технически въпроси.

Давайте още снимки от Истанбул :)

Изчаквах те, да видиш отговора и ще го преместя в другата тема. :)

Връзка към коментар

Изчаквах те, да видиш отговора и ще го преместя в другата тема. :)

Хей, Mary, опасна форум-хакерка си :) Благодарско и за това, че наистина му наспамих хубавата темичка на Костов.

Редактирано от D.A.Serendipity
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.