Прескочи до съдържание

Франкфурт - Сантяго 297 евро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: TAM


Маршрут:: Франкфурт - Сантяго


Цена:: 297


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 15.11


Примерна дата на връщане:: 29.11


Сайт за резервиране:: https://www.fluege.de/flight/itinerary/sFlightInput/3274b8c68f1a28bdbf33b163d8b72aee/SAB

Дати през ноември и декември 

 

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Бърза справка показва, че това е втората най-ниска цена до Чили, откакто е създаден форума. Предната пак е била от Германия (Берлин и Франкфурт), грешка на Iberia без включени горивни такси за 259€, преди около 2 години.

Хубавото е, че на отиване става и без нощувка във Франкфурт, а на връщане ако се пропусне последния сегмент, пак без спане директно от Мадрид насам.

 

Цената е фантастична! ;)

 

Ако имаше за Нова година, без да се замислям щях вече да съм взел за една седмица. Пак ми се ходи във Валпараисо за празниците :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 Илизат добри връзки за връщане от Мадрид ама до Франкфурт нещо не излизат добре нещата. Някой смята ли да купува, че за сега съм сам...За Великденските острови цените почват от 423 евро. Ако някой може да каже колко е полезния престой там ще е добре....

Връзка към коментар

Най-ниската цена ми поиска плащане с Мастеркардголд, а като дам плащане с останалите карти, цената директно става 700 евро...

 

 

С  Visa и  Mastecard e 40  само евро отгоре.  Виж и други сайтове.

Връзка към коментар

С  Visa и  Mastecard e 40  само евро отгоре.  Виж и други сайтове.

Да, но кято заредих на плащане и вдигна двойно цената. Иначе не съм гледала на други места. Ще погледна.

Връзка към коментар

Аз мисля, че около 3 дена е добре (за Великденския остров).

423 евро от Франкфурт или от Сантяго?

 

Аз бях ден и половина и видях всичко, което си струва. Оптималното обаче е 3-4 дни за да можеш да се насладиш на магията на мястотото. Вероятно си струва да направиш организирана и неорганизирана обиколка на острова. Хубаво е някой професионално да ти обясни всичко, но и самостоятелно да може да седнеш и просто да се наслаждаваш на гледката без никой да те пришпорва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.