Прескочи до съдържание

София - Куала Лумпур - София 437 eвро


Препоръчани мнения

Авиокомпания: KLM


Маршрут:: София - Куала Лумпур - София


Цена:: 437


Валута: €

Примерна дата на излитане:: 21 септември


Примерна дата на връщане:: 11 октомври


Сайт за резервиране:: liligo.fr

Добра ли е цената на билета според вас?

 

От там вече мисля за бали и други екзотични дестинации...цените са от сорта на 70лв двупосочен

 

 

Нещо не излизат датите но са 21септ - 11окт

Редактирано от Георги
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добра, прилична цена, но не е нещо изключително. Неудобството е от дългите полети, ще се върнеш чак до Амстердам за да летиш до Куала Лумпур. Подобни цени излизат с катарците периодично и ще скъсят едно 5-6 часа полетно време. 

Връзка към коментар

Не съм пробвал да свалям до Куала Лумпур, ама стандартните цени на катарците до там са си по-височки. Напоследък се появиха по-ниски за Банкок и Хо Ши Мин, за КЛ не съм забелязал.

Връзка към коментар

Цената е добра, но не е нещо много специално. Странното е, че до KUL почти няма никакви по-така оферти, докато редовно има за Банкок/Манила/Бали/Джакарта. Аз лично нямам спомен за грешка или голяма отстъпка за Малайзия или Сингапур и най-ниската цена до KUL, която аз съм виждал е IST-JED-KUL - 750 лв. 

П.П. Нали Balkan Holidays щяха да пускат SOF-KUL по едно време, какво стана там?  :rofl:

Връзка към коментар

Не съм разглеждал офертата , но винаги гледам общите часове до достигане на дестинацията , щото дали ще вися 9 часа на летището или летя до Париж и обратно към Азия , но за по-малко часове ми все тая. Доста отегчително е както в самолета , така и по седалките на летищата макар на последните да може да обикаляш насам-натам.

Париж примерно казано в случая е друг град , но все тая. За мен цената е много добра , но виж колко е общото време до достигане на дестинацията. Може да сравниш с тази на Катар за сходни дати макар в момента да нямат промоция просто да се ориентираш като времетраене.

Връзка към коментар

 Аз лично нямам спомен за грешка или голяма отстъпка за Малайзия или Сингапур и най-ниската цена до KUL, която аз съм виждал е IST-JED-KUL - 750 лв. 

 

Ние март месец летяхме с тази оферта:

post-139-0-18214900-1441488641.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Значи много шА вЪ замоля ако някой някъде види подобна оферта като по-горната за 300 евро да ми я прати ако не е проблем :)

Иначе за другото полета на отиване има 12 часа престой в амстердам което си е бонус защото не сме били там, а и е през деня.

Иначе идеята е да се отиде до куала и да се пообиколи - бали, банкок,сингапур, филипини. Както дойде. Единствения ни проблем е че сме с 2 годишната ни дъщеря което може да ни ограничи малко.

Връзка към коментар

Значи много шА вЪ замоля ако някой някъде види подобна оферта като по-горната за 300 евро да ми я прати ако не е проблем :)

Иначе за другото полета на отиване има 12 часа престой в амстердам което си е бонус защото не сме били там, а и е през деня.

Иначе идеята е да се отиде до куала и да се пообиколи - бали, банкок,сингапур, филипини. Както дойде. Единствения ни проблем е че сме с 2 годишната ни дъщеря което може да ни ограничи малко.

 

1. Вместо да си играем на развален телефон, направо вземи, че се абонирай за Таблицата (a.k.a. Дъ тейбъл) и лично следи за ударни предложения :)

 

2. Ние миналата година бяхме в Индонезия-Тайланд-Сингапур-Малайзия с един петгодишен + един едногодишен и си прекарахме екстра :) При това на отиване нататък направихме спирка къде? - В Амстердам, разбира се! :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Тогава да ти кажа аз как съм се организирал :) Чета 4 езикови сегмента от Таблицата на пощенския си клиент. Той е настроен да проверява за нови е-писма и RSS-емисии на всеки десетина минути. В допълнение съм му сложил филтри, които маркират в червено всички RSS-съобщения, съдържащи определени ключови думички в темата си. В моя случай това са "mega", 'hit", "error", "Sofia" и още няколко, не ги помня. Съответно ти можеш да си направиш филтър за Куала Лумпур, Малайзия и т.н. А можеш да отидеш и по-далеч - да настроиш филтрите така, че всичко, което не съдържа ключовите думи в полето "Subject", да бъде автоматично изтривано. Така в кутията ти ще има само съобщения, които представляват интерес за теб.

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Значи много шА вЪ замоля ако някой някъде види подобна оферта като по-горната за 300 евро да ми я прати ако не е проблем :)

Иначе за другото полета на отиване има 12 часа престой в амстердам което си е бонус защото не сме били там, а и е през деня.

Иначе идеята е да се отиде до куала и да се пообиколи - бали, банкок,сингапур, филипини. Както дойде. Единствения ни проблем е че сме с 2 годишната ни дъщеря което може да ни ограничи малко.

И ние каката я водихме по тези места на около 2 годинки. Давайте смело. То си е до дете, разбира се, но като започне да пътува от малко и нататък вероятно няма да има грижи. Естествено програмата се коригира малко, без компромиси не може :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тогава да ти кажа аз как съм се организирал :) Чета 4 езикови сегмента от Таблицата на пощенския си клиент. Той е настроен да проверява за нови е-писма и RSS-емисии на всеки десетина минути. В допълнение съм му сложил филтри, които маркират в червено всички RSS-съобщения, съдържащи определени ключови думички в темата си. В моя случай това са "mega", 'hit", "error", "Sofia" и още няколко, не ги помня. Съответно ти можеш да си направиш филтър за Куала Лумпур, Малайзия и т.н. А можеш да отидеш и по-далеч - да настроиш филтрите така, че всичко, което не съдържа ключовите думи в полето "Subject", да бъде автоматично изтривано. Така в кутията ти ще има само съобщения, които представляват интерес за теб.

:clapping:  :clapping:  :clapping:

 

Баси как се комплексирАх , направо се почувствах като някакъв жалък, некъдрен аматьор.  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Тогава да ти кажа аз как съм се организирал :) Чета 4 езикови сегмента от Таблицата на пощенския си клиент. Той е настроен да проверява за нови е-писма и RSS-емисии на всеки десетина минути. В допълнение съм му сложил филтри, които маркират в червено всички RSS-съобщения, съдържащи определени ключови думички в темата си. В моя случай това са "mega", 'hit", "error", "Sofia" и още няколко, не ги помня. Съответно ти можеш да си направиш филтър за Куала Лумпур, Малайзия и т.н. А можеш да отидеш и по-далеч - да настроиш филтрите така, че всичко, което не съдържа ключовите думи в полето "Subject", да бъде автоматично изтривано. Така в кутията ти ще има само съобщения, които представляват интерес за теб.

Аз пък влизам в сайтовете  :rofl:

Връзка към коментар

:clapping:  :clapping:  :clapping:

 

Баси как се комплексирАх , направо се почувствах като някакъв жалък, некъдрен аматьор.  :biggrin:

 

Ше зема да направа едно ръководство в картинки май :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ше зема да направа едно ръководство в картинки май :)

 

Ще го очаквам с нетърпение! Освен Фичо, дето само се е комплексирал, но пък си има познанията,

 

аз определено не знам как да го направя.

Връзка към коментар

Не че съм подстрекател, но не можеш! :P  :lol:

 

Така е, не мога :P

 

Ако ще започвам да правя нещо такова, добре е първо да изясним кой пощенски клиент ползвате :) Аз съм с "Fossa mail", което е тунингована версия на "Mozila thunderbird". Имам и "Windows mail", но той май не чете RSS.

 

Така че на първо време мога да направя за "Thunderbird". Ако някой проявява интерес - да вдигне ръка :)

 

В допълнение: този пощенски клиент има и портативна версия (не се инсталира на компютъра, работи автономно, може да се зарежда и от флашка на всяка друга машина), която е много удобна. Може да се настрои и да се ползва само за четене на новини от Таблицата, като при това се ползват възможностите за филтриране. Не съм си играл с други (видове) RSS-четци и нямам представа те какви функционалности имат.

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.