Прескочи до съдържание

Изгодна цена за Бразилия?


Иван Попов

Препоръчани мнения

Ами понякога не се усещат. Понякога анулират билетите, на Kaloyan89 два пъти ги анулират такива оферти.

Royal Air Maroc съм ги запомнил, защото такива оферти от Бразилия много рядко излизат. Когато пуснаха полетите до Бразилия продаваха билети от Бразилия до Европа в бизнес клас на цена като икономична за друга компания. Сума народ си купи билети и така всичко наред до полетите, когато при онлайн чек ин системата раздава места в икономична класа. После се оказва, че те офис в Бразилия нямат, има само един човек с мобилен телефон, а в Казабланка реакцията е "Ама вие как искате да летите в бизнес на цената на икономична?" и накрая само най-упоритите летели в бизнес и писаха, че не си е заслужавало разправията :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Привет на всички! :)

Аз търся София- Рио (или Сао Паоло) , Рио-Игуасу, Игуасу- Буенос Айрес, Буенос Айрес- София

Датите са ми 18.11, 23.11, 25.11, 27.11

Ако излезе нещо, ще съм благодарна на инфо :)

Иначе аз продължавам да си следя... :)

Връзка към коментар

Само веднъж съм виждал нещо изгодно по тая схема - малко над 400 евро с отиване и връщане от Европа.

От София мисля ,  може да очакваш  добра цена от порядъка на 600-700 евро.

 

Това без вкл. вътрешни полети.


Извън възможните грешки преглеждай сайта на Iberia за някоя промоция.
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.