Прескочи до съдържание

Помощ за билети до Дубай


Препоръчани мнения

Много ще се радвам, ако можете да ми помогнете.

Тази година решихме да отидем до Дубай.

Четейки темите тук виждам, че повечето сте ходили с Wizzair от София или Букурещ, много често за цени под 200 лв.

От известно време следя цените за желания от нас период: края на октомври, началото на ноември, за 5 до 7 нощувки. Цените са доста високи, варират 300, 400 лв. и нагоре. Днес с намалението излиза най-добрия вариант за 05.11-12.11 около 287 лв./ човек за двупосочен билет. Дали мога да се надявам на по-ниски цени? Гледах и от Букурещ, но не излиза по-евтино, дори по-скъпо.

Ще ми бъде полезно, ако ме насочите и за други варианти. Може би с друга авиокомпания, от друг град?

Връзка към коментар

Много ще се радвам, ако можете да ми помогнете.

Тази година решихме да отидем до Дубай.

Четейки темите тук виждам, че повечето сте ходили с Wizzair от София или Букурещ, много често за цени под 200 лв.

От известно време следя цените за желания от нас период: края на октомври, началото на ноември, за 5 до 7 нощувки. Цените са доста високи, варират 300, 400 лв. и нагоре. Днес с намалението излиза най-добрия вариант за 05.11-12.11 около 287 лв./ човек за двупосочен билет. Дали мога да се надявам на по-ниски цени? Гледах и от Букурещ, но не излиза по-евтино, дори по-скъпо.

Ще ми бъде полезно, ако ме насочите и за други варианти. Може би с друга авиокомпания, от друг град?

 

Не съм срещал да има нещо по-добро от Уиз, дори не се доближават останалите компании. Според мен цената е ок и е много по-вероятно цените да растат, от колкото да падат. Супер ниските цени към Дубай обикновено са лятото, когато са жегите там (и в момента може да се нагласят за под 200). Имай предвид и че прилична част от самолетите се изкупуват от агенциите. 

 

Аз мисля, че 300лв е ок за двупосочен полет до там, за горе-долу толкова летях и аз през ноември преди 2 години за формула 1. Мисля, че се бяхме извозили с по 20-ина лева като ги следих, но е абсурд през този сезон да паднат до 200 според мен. Все пак - ти преценяваш. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

И ние взехме на 19.05. за 28.01.,по 65 лева на посокасъщите цени ги имаше за края на ноември и почти целия януари и две - три дати през февруари...После смениха единия полет и се наложи да пътуваме от Букурещ, което го оскъпи само с 50 лева..

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Погледах си билетите от миналата година за началото на декември, закупени в края на август от някаква промоция на Wizz - под 200 лв. двупосочен на човек. Ето тук има даже разбивка на плащането с такси, каква е отстъпката, багаж и пр.

 

http://magelanci.com/topic/5352-до-дубай-в-деня-на-независимостта-–-националния/?p=112444

 

И аз имам спомен за леко повишение в последния момент с 20-тина лева - дали заради повечко чудене, или при маркирането на 2 вместо на 1 билет, но не беше болка за умиране. Така или иначе, за мен цена около 200 лв. на човек за двупосочен е ОК, а ако се появи и по-ниска, добре дошло. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.