Прескочи до съдържание

Търся билет София - Стокхолм - София


Препоръчани мнения

Моля за съдействие!

 

Търся билети за двама души:

София - Стокхолм - 08.07.2016 г. 

Стокхолм - София - 11.07.2016 г.

Без багаж.

 

Възможностите не са много гъвкави, тъй като на 09.07 вечерта трябва да сме в Стокхолм и целият престой да е 3-4 дни.

 

Вече няколко месеца оглеждам билети и не намирам нищо нормално, а даже и това, което намирам, непрекъснато поскъпва.

ОК съм и да има продължителен престой, позволяващ разглеждане на съответния град.

 

Ще съм благодарен ако можете за помогнете!

 

 

Връзка към коментар

https://www.ryanair.com/bg/en/cheap-flights/thessaloniki-to-stockholm-skavsta?out-from-date=2016-05-06&out-to-date=2017-03-25&in-from-date=2016-05-06&in-to-date=2017-03-25&budget=150

 

 

 

 

Трябва само да на мерите датите и мисля,че ще Ви излезне около 110 ерво в 2те посоки. :)

Връзка към коментар

Както и да го въртя и суча под 200 евро не идва, което всъщност не е чак толкова лоша цена. Само като brainstorming ти препоръчвам да видиш дали Уиз до Малмьо и от там влак до Стокхолм не ти вършат работа, поне за отиването има полет за 20лв до там, но е на 05.07, вечер е и т.н. неудобства. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ми според мен наистина вариант до някое от съседните летища и от там директен самолет е много удачен след като можеш да си позволиш дълъг престой в някой град, все тая дали и ще пътуваш до някое съседно евтино летище като Букурещ или Солун, но ти си знаеш де.

 

PS: Горепосочения вариант е възможен ако от Малмьо се хване влака до Копенхаген и от там съм летял до Стокхолм за 1 евро.

Редактирано от MARTiNSHO
Връзка към коментар

Благодаря на всички!

И аз не можах да намеря нищо под 200 евро. Има добро отиване през Бергамо с Уиз и Райън, но връщанията са скъпи.

Гледах и вариантите за влак/автобус от Малмьо, но и то не е много евтино, а е и доста времеемко за такъв кратък престой. 

 

В крайна сметка сигурно ще се насоча към ЛОТ с възможност за цял ден престой във Варшава. Все пак е някакъв бонус.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.