Прескочи до съдържание

Търся билет до Непал


Препоръчани мнения

Някой да има наблюдения колко често се пускат подобни промо-та до Непал? Това го изпуснах и много ме е яд...

 

Това според мен беше промоция на авиокомпанията, не на дестинацията. Бяха пуснали поне 30 града из Близкия Изток и Средна Азия.

 

Според мен следи турците, защото наскоро четох за едни техни 400 милиона долара загуба, които те ще се опитат да избият някак. Със сигурност ще пуснат добри предложения, за да насъберат пътникопоток :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

...имам вето за 'рискови дестинации' :(

Да разбирам, че групичката вече не стъпва в Бургас, така ли...?  :lol: Кажи им да не се излагат - човек от съдбата си не може да избяга и ако му е писано да се обеси, няма да се удави!  :P

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Да разбирам, че групичката вече не стъпва в Бургас, така ли...?  :lol: Кажи им да не се излагат - човек от съдбата си не може да избяга и ако му е писано да се обеси, няма да се удави!  :P

Хахахаах - виж за Бургас не са се усетили още :P

Връзка към коментар

Втората половина на август пак с тази авиокомпания има Дубай-Катманду за около 310 €. Остава да си намериш прилични билети с "Wizz" до Дубай...

 

И изобщо - кажи някакви предпочитани от теб дати или периоди, за да е по-лесно да потърсим :)

 

...Имам чувството, че тия билети се разпродават буквално пред очите ми.

Както и да е, до 12 септември все още има предложения.

 

 

post-116-0-53490900-1463126479_thumb.jpg

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Да, взехме но за Октомви :)

Супер, ще следя с интерес, ще се радвам ако пишеш повече подробности по програмата. Аз се замислям за април 2017, но все още нямам нищо конкретно ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Втората половина на август пак с тази авиокомпания има Дубай-Катманду за около 310 €. Остава да си намериш прилични билети с "Wizz" до Дубай...

 

И изобщо - кажи някакви предпочитани от теб дати или периоди, за да е по-лесно да потърсим :)

 

...Имам чувството, че тия билети се разпродават буквално пред очите ми.

Както и да е, до 12 септември все още има предложения.

 

 

attachicon.gifDXB-KTM.JPG

Направо ги точат.:)
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.