Прескочи до съдържание

Лондон - Аруба €185


Препоръчани мнения

Някой мераклия за Карибите? С Дриймлайнера?  ;) 

Лондон (Гетуик) - Аруба за £169

post-139-0-45136700-1463666941_thumb.jpg
 

.............................................

 

P.S.

Бърза проверка в "ония сайтове" показва, че през liligo.fr >>> bravofly с карта Maestro цената става още по-приятна - 185
post-139-0-88738400-1463666947_thumb.jpg
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Пичове, некой провери ли за тия дати какви са билетите до Лондоня, че ме мързи мен? Ходи ми се някъде ласт минит, ама 14 дена в търсене на Поли Пантев ще ми дойдат малко нанагорно на такова малко място, а Бонер и Кюрасао ми идват малко далечни за ферита... 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А за там трябват ли ни визи? :unsure:

 

Тук казват, че не.

 

http://www.aruba.com/sigma/Entry_Req-Eng.pdf

 

 

И тук: http://www.worldtravelguide.net/aruba/passport-visa

 

И тук: https://aruba.visahq.com/requirements/Bulgaria/

 

Аруба май се води в/под холандска юрисдикция. Не трябва виза, но искат да се представи билет за напускане на страната в рамките на разрешения 30-дневен период за безвизов престой.

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Аруба май се води в/под холандска юрисдикция. Не трябва виза, но искат да се представи билет за напускане на страната в рамките на разрешения 30-дневен период за безвизов престой.

Питам, защото едни приятели бяха  на гости в Щатите и оттам ги завели на круиз. При акостирането на Аруба ги бяха арестували, че нямали визи, та големи разправии. :unsure:

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към коментар
Георги Матеев

Питам, защото едни приятели бяха  на гости в Щатите и оттам ги завели на круиз. При акостирането на Аруба ги бяха арестували, че нямали визи, та големи разправии. :unsure:

Това е изключително странно.

 

Круизът ни през декември минава през Аруба и в тази връзка проверих на поне 5 официални места - всички задружно твърдят, че виза за българи не трябва. Питах и круизната компания, също и според тях нямаме нужда от виза.

 

Нямам идея какъв точно е бил проблема на твоите познати. Или са попаднали на некомпетентен имиграционен или е нещо съвсем друго, но не е заради виза 99.99%.

Връзка към коментар

Няма визи за българи. Това са островите АБС - Аруба, Бонайре и Кюрасо, холандски територии. Преди да отидем на Кюрасо проверявах възможности за Аруба. Беше много скъпо. Не че и Кюрасо е евтино, но там определено беше много по-скъпо.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.