Прескочи до съдържание

София - Ирландия, Исландия или Перу


Препоръчани мнения

Здравейте!

Годеникът ми има рожден ден и ми се иска да го изненадам с желана негова дестинация. Идеята ми дойде доста спонтанно, тъй като първата планувана изненада се развали и мисля нещо на момента. Имам един месец до рождения му ден. А какво всъщност търся

- дестинации - Исландия, Ирландия или Перу

- два двупосочни билета (препоръчително от София, но при добра оферта може и от друго място)

- с багаж

- период на пътуване (давам няколко варианта)

* от 22.06.16г. до 27.06.16г.

* от 10.07.16г. до 24.07.16г.

* от 10.08.16г до 01.09.16г.

* от 01.12.16г. до 20.12.16г.

- времетраене

* за Перу - около 2-3 седмици

* за Исландия и Ирландия около 1 седмица

 

Цените, които намирам до момента ми се струват доста високи, имайки предвид изтекли оферти.

Знам, че времето е кратко и възможните оферти не са много, но пък ако се получи, ще е истинска изненада и за него, и за мен :)

Предварително благодаря на всички!

Връзка към коментар

За Ирландия е рано, несравнимо по-лесно и по-евтино ще е за следващия му рожден ден, когато вече Ryanair ще летят директно и да се надяваме ще са понатиснали цените надолу на всички. 

 

За Исландия периода е чудесен - с безкрайни дни, при късмет и с хубаво време. Проблема там е, че точно за пика на лятото е вероятно хотелите да са заети и нощувките да са доста, доста скъпи (ако въобще има налични места извън Рейкявик и Акурейри), а и билетите няма да са евтини. Декември пък вече е по-дълбоко в зимата. 

 

За Перу не мога да помогна, но до там генерално цените са си височки, а и не знам сезоните там как са. Остава ти просто да дебнеш форума и да чакаш на нисък старт :)

 

Фиксирана ли си до тези три опции или може да има и други?

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Благодаря ти за информацията :)

Датите са горе-долу тези, +- 1-2 дни.

Като други дестинации може също Непал, Йордания или друга по-нетрадиционна. Приемам предложения :)

Редактирано от fairy__
Връзка към коментар

Благодаря ти за информацията :)

Датите са горе-долу тези, +- 1-2 дни.

Като други дестинации може също Непал, Йордания или друга по-нетрадиционна. Приемам предложения :)

 

Като спомена Йордания, виж това дали не върши работа: http://magelanci.com/topic/6823-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BD-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-152%E2%82%AC/

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

Разгледах темата, да. Чудя и се още. Дори търсих за периода 22.06-27.06 и ми излезе 370€ за двама. Имаш ли идея по това време на годината как е там?

Макар, че го подпитвам за разни места и смята, че не е удачен момент за пътуване до това място. Първите три дестинации са му по на сърце.

Редактирано от fairy__
Връзка към коментар

Разгледах темата, да. Чудя и се още. Дори търсих за периода 22.06-27.06 и ми излезе 370€ за двама. Имаш ли идея по това време на годината как е там?

Макар, че го подпитвам за разни места и смята, че не е удачен момент за пътуване до това място. Първите три дестинации са му по на сърце.

Горещо ще е доста.

Връзка към коментар

Разгледах темата, да. Чудя и се още. Дори търсих за периода 22.06-27.06 и ми излезе 370€ за двама. Имаш ли идея по това време на годината как е там?

Макар, че го подпитвам за разни места и смята, че не е удачен момент за пътуване до това място. Първите три дестинации са му по на сърце.

 

Йордания лятото ще е много горещо. 

 

Една идея - защо не помислиш за Индонезия и Бали (и региона)? Периодът е чуден, а мястото... готова съм веднага да стегна куфара :) Култура, природа, оххх... Аз не съм експерт по билети, но съм виждала прекрасни предложения в това направление. Мисля скоро съфорумци пазариха такива билети.

 

Успех с изненадата :)

Връзка към коментар

Благодаря, Rainy :)

Ще следя промоциите и дано изкочи нещо, което знам, че иска. Бил е на доста места и ми се иска да го зарадвам с желана негова дестинация.

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

До Лима от Мадрид за периода 1-20 декември, цена 686$ как Ви се струва? А и по това време на годината мислите ли, че е удачно?

Редактирано от fairy__
Връзка към коментар

Мисля, че е дъждовния период и може и да не успеете да видите някои от забележителностите.

От това и аз се опасявам. Лошото е, че другата ни възможност е през август, но тогава цената е с 300$ повече.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.