Прескочи до съдържание

София - Малага за следващата седмица 30 Май 02 Юни


Препоръчани мнения

Трябва ми билет за следващата седмица някой ден. 

Пробвах skyscanner, skypicker обаче не ми излизат кой знае колко евтини или по-скоро са с по 2 прекачвания или тези които са с 1 прекачване имат по 8-10 часа престой.

За майка ми е и категорично отказва да се вкарва във филми с престои и 1000 прекачвания....

Бих казал, че е готова да даде повечко пари за билет но да няма подобни филми.

Ако може някой да помогне ще съм благодарен.....

Връзка към коментар

Е то само Ер БГ имат директен полет. Не знам какво си намерил , но ако 540 лева не са проблем ето ти полет за 31.05 вторник

 

 

 

Все пак с пркачване ще е близо 300 лева по-евтино. Това на първо търсене директно в сайта , сигурно има и по-евтино някъде . Сподели ни какво е избрала :)

 

post-140-0-60897200-1464161402_thumb.png

 

post-140-0-61072100-1464161586_thumb.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не, не ме разбрахте. Извинявам се. Няма проблем да е с прекачване но првдложенията от двата сайта които споменах са с по 8-10 часа престой. Струва ми се бая 400-500лв като се има напредвид че от юар се прибира за 500лв. Между другото говорим за еднопосочен до малага...

Връзка към коментар

Ами бая е ама от днес "за утре" няма как.

Иберия имат полет дето е общо 7 часа значи в Мадрид престоя не е повече от 3-4 часа.

Цената е 211€ еднопосочен.

Погледни в jetcost.fr

Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.