Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Георги Матеев

@Argentique китаецът в крайна сметка турски или английски проговори? 🙃

 

Моля те прати обратно специални поздрави на Фахрие, голям образ е и наистина забележителна личност.

 

П.С. За да не съм офтопик - в момента се бордвам за Коня 🐴 и след малко излитам, та и аз съм на турска вълна.

  • Харесвам 14
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 2 часа, bibi каза:

Ниш. Кулинарно-кОлтурен туризъм.

По повод тия апетитни кИфтенца и т.н., искам да попитам: А защо няма емотиконче "уф, окапах се, бе!" - то, болшинството тук май не сме вегани  :girl_wacko:

  • Смея се 9
Връзка към мнение
преди 2 часа, Argentique каза:

На крепостта шофьорът ми почти дава фира, а аз недоумявам

Опече го, разчекна го това китайско момче, а после недоумяваш! Ше ни докараш някой дипломатически скандал, ей. Я, карай го сега на Станимашки сарми, че да оправяш нещата. 🤣🤣🤣

 

П.П. После шофьор не си намирала 😆

  • Харесвам 2
  • Смея се 11
Връзка към мнение
Дани Магелани

Чичен Ица и по път.

20230304_115603.jpg

20230304_115110.jpg

20230304_122557.jpg

Това е шаман. Поръси ни с клонки, окади ни. Не зная какво гореше и състава на пушека, но ме заболя глава на секундата. Или пък се сблъскаха биополетата ни. Не зная какво е неговото, явно не от добрите. И аз имам доста силно биополе, проверено няколко пъти, но никога не го използвам, че не зная дали няма да навреди.

  • Харесвам 24
  • Шок 3
Връзка към мнение

Колкото и да ме мразите. , може ли да се ограничи  до  десетина снимки пускането и до в тази тема....  иначе - страхотно - всеки може да си се ФУКА, където и да Е....

  • Харесвам 7
  • Браво 3
Връзка към мнение
Дани Магелани
В момента, iaia_mama каза:

По повод тия апетитни кИфтенца и т.н., искам да попитам: А защо няма емотиконче "уф, окапах се, бе!" - то, болшинството тук май не сме вегани  :girl_wacko:

Чакай да пусна храната от круиза, тогава ще видиш. Приготви си лигавник. Ха ха!

  • Смея се 8
Връзка към мнение
Дани Магелани
В момента, Иван Попов каза:

Малко из Охрид 

20230304_114610.jpg

 

20230304_101740.jpg

 

IMG-7e6ef28b96b4835d19b426a3a05da7b1-V.jpg

 

20230304_114529.jpg

И Билянините извори и паунът на Св. Наум не са мръднали от 2005 година.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, Pantelej Putnik каза:

Опече го, разчекна го това китайско момче, а после недоумяваш! Ше ни докараш някой дипломатически скандал, ей. Я, карай го сега на Станимашки сарми, че да оправяш нещата. 🤣🤣🤣

 

П.П. После шофьор не си намирала 😆

Мен ако питаш, щях да изкарам един мнооого яваш-яваш ден във Фамагуста. Аз бързам само за да стигна някъде, където да не бързам в никакъв случай. И то бързам, ако съм с обществен транспорт. С кола... колко красиви ливади  пропуснах вчера и гледки с този препускащ шофьор, но няма да мрънкам.  🙂

С китайския народ сме на две различни планети - ние можем да пием кафе с часове или да съзерцаваме света, те правят по две снимки и бягат. Е, като бягате, ето ви бегачески маршрут. 🙂

Днес никакви китайци, искам рахат.

  • Харесвам 7
  • Браво 2
  • Смея се 8
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • jorocontrola
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.