Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 6 часа, Иван Попов каза:

Малко из Охрид 

От много, много отдавна ми се ходи по тези места, но след една много неприятна реакция от местни на чаршията в Скопие лекинко се страхувам. Не за себе си, а за хората, с които евентуално ще бъда. Та за това се радвм за хората, които нямат тия страхове и се кефят на хубавите гледки, и кухня ( както виждам).  🙂

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
В момента, дядо Пепи каза:

От много, много отдавна ми се ходи по тези места, но след една много неприятна реакция от местни на чаршията в Скопие лекинко се страхувам. Не за себе си, а за хората, с които евентуално ще бъда. Та за това се радвм за хората, които нямат тия страхове и се кефят на хубавите гледки, и кухня ( както виждам).  🙂

Един мой колега от българското ВМРО се опита да ги поучава и за малко да го арестуват.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Дани Магелани каза:

Един мой колега от българското ВМРО се опита да ги поучава и за малко да го арестуват.

Животът ме научи в чужда страна да се държа като гост и се съобразявам с нравите,и обичаите на местните.  Но на плиткоумна логорея, базирана на гнили основи, некореспондиращи по никакъв начин с исторически факти и доказателства,мога да реагирам само със студенина и безмълвие.  Лошото е, че горчивото усещане в душата остава и винаги трябва да имам едно наум.  

  • Харесвам 11
  • Браво 2
Връзка към коментар
Дани Магелани

Хубавата страна на медала /Канкун/.

Наздраве с малко ром и много портокалов сок!

20230305_115743.jpg

20230305_115556.jpg

Океанът е прекрасен, плажът е с бял пясък, а напитките добре изстудени.

  • Харесвам 48
Връзка към коментар
преди 20 часа, ruwenzogy каза:

Колкото и да ме мразите. , може ли да се ограничи  до  десетина снимки пускането и до в тази тема....  иначе - страхотно - всеки може да си се ФУКА, където и да Е....

Ясно е , че визираш 39 снимки !!!! от поста на колоездача  и много точно си го казал - десетина снимки са напълно достатъчни за показването на някое прекрасно място в тази тема , другото е суета….

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 5.03.2023 г. в 0:53, ruwenzogy каза:

Колкото и да ме мразите. , може ли да се ограничи  до  десетина снимки пускането и до в тази тема....  иначе - страхотно - всеки може да си се ФУКА, където и да Е....

Оги, абсолютно те подкрепям! Всъщност заради постове с безкраен брой нищо незначещи снимки спрях да следя и публикувам в тази тема. В началото се публикуваха по две три снимки / ако на някой не му се вярва да погледне първите  страници на темата/ и всичко си беше ОК. А сега е просто.... суета 🙂 

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 46 минути , Roje каза:

 А сега е просто.... суета 🙂 

Все пак сме хора. Очаква се и трябва да сме готови да простим.

Но отделно като става дума за "В момента съм...", нека поне снимките да са от деня, че и такава тенденция има - кой, къде и кога бил ...

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

На мен пък,  ако нещо не ми допада, в безбрежното информационно море си намирам с лекота нещо, което ми. Ако взема да давам наклон на всеки какво, къде и как да пише, че то няма да остане време да си бича айляка. 😎 Има си отговорни за това хора. 🙂

И за да не е съвсем спам - дремя на летището в Ларнака и чакам да видя с коя по-известна личност ще летя този път. Защото на 3 март беше с Орлин Горанов. 😉

 

 

  • Харесвам 16
  • Браво 5
Връзка към коментар

Хора, спрете с това феодално отношение, какво може и какво не може да се прави в тая тема. Нечии снимки за вас може да са "фукане" и "суета", за друг да са вдъхновение и емоционално преживяване. Никой няма да развие тендовагинит от това, че ще скролне два пъти повече. Ако няколкостотинте еднотипни снимки на даден магеланец в последния месец не са ми интересни, просто ги пропускам. През ум не ми минава да го ограничавам или да имам претенции към брой, качество или композиция. Това са си неговите специални моменти, които е решил да сподели с нас и е въпрос на уважение да ги приемем.

  • Харесвам 36
  • Браво 4
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Argentique каза:

ако нещо не ми допада, в безбрежното информационно море си намирам с лекота нещо, което ми. Ако взема да давам наклон на всеки какво, къде и как да пише, че то няма да остане време да си бича айляка.

Абсолютно съм съгласна с теб!

И аз съм така.

Изобщо не приемам броя на снимки и публикации като суета,фукане или нещо друго.

Темата е  В момента съм и според мен има много интересни места,които могат да се покажат.

преди 1 час, iMari каза:

Нечии снимки за вас може да са "фукане и "суета", за друг да са вдъхновение и емоционално преживяване. Никой няма да развие тендовагинит от това, че ще скролне два пъти повече.

Точно така!

Личното ми мнение е,че щом някой се дразни от дреболия като  публикации в социалните мрежи,какво ли остава за ежедневните и сериозни житейски ситуации?

Оставете хората да изразяват мнението си,да споделят личните си моменти по време на пътуване.Щом няма обиди и нападки,всичко си е ОК.

И за да не съм спам в темата-В момента съм си вкъщи и се радвам на слънчевия ден и цъфналите цветя в двора.

Снимки не качвам,защото не обичам да се фукам!😀

Пожелавам Ви здрава и успешна седмица!

П.П.Щастлива съм,че дружно пием кафе в magelanci.com!

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

Снимките  но Тонико може  и да са повече, но той е най добрия при пътуване  по земя от нас,а ние си падаме по самолети. Снощи специално гледах пак филма с Джордж  Клуни -Високо в небето.

А снимките съм решил да не ги пускам в момента  на пътуването  ми,а малко  по късно от суеверие,да не ми мине черна котка. 

И да не спам,дръвчета вече  цъфнаха и разлистиха.

20230306_103042.jpg

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Аз пък да ви се похваля, че в метрото в София разпознах @Roberto Baggio, които също бяха в Кипър, и отидох да им се представя. 🙂 Така че тя е моята по-известна личност днес от самолета. 🙂

Малко трудно е разпознаването по такива малки снимки, така че ако искате и вие да бъдете мои или нечии други по-известни личности, качвайте снимки в цял ръст, за предпочитане по бански. 🤣🤣🤣 

  • Харесвам 4
  • Браво 3
  • Смея се 30
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 47 минути , Argentique каза:

Аз пък да ви се похваля, че в метрото в София разпознах @Roberto Baggio, които също бяха в Кипър, и отидох да им се представя. 🙂 Така че тя е моята по-известна личност днес от самолета. 🙂

Малко трудно е разпознаването по такива малки снимки, така че ако искате и вие да бъдете мои или нечии други по-известни личности, качвайте снимки в цял ръст, за предпочитане по бански. 🤣🤣🤣 

Ами, да, снимката по бански ще ми помогне по-лесно да разпозная човека в София през март :blum3:

  • Харесвам 1
  • Смея се 16
Връзка към коментар
На 5.03.2023 г. в 9:13, дядо Пепи каза:

Животът ме научи в чужда страна да се държа като гост и се съобразявам с нравите,и обичаите на местните.  Но на плиткоумна логорея, базирана на гнили основи, некореспондиращи по никакъв начин с исторически факти и доказателства,мога да реагирам само със студенина и безмълвие.  Лошото е, че горчивото усещане в душата остава и винаги трябва да имам едно наум.  

Няма добри и лоши ,само глупави и по- малко глупави хора.
Идиотите няма какво да ги толерира човек,но куриозно че са все те на най-челните места във всяко едно естество и имат голям брой себеподобни за фенове.

  • Харесвам 2
  • Браво 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.