Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

преди 17 минути , liliya каза:

Искат ли в емирства все още имунизации или тест за Ковид?

Миналата събота нищо не искаха на влизане, минавате много бързо на автоматите с паспорт. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 10 часа, chandni каза:

Зимна Финландия наистина е приказна. Около Рованиеми не видяхме сияние поради облаци и мъгла, но просторната дървена къща със сауна и камина, в която отседнахме, бялата тишина наоколо, Санта вилидж, шейната, теглена от хъскита върху замръзнало езеро, шейната с елените, разходката със снегоходки в тайгата - всичко това беше невероятно. Приятни емоции ви желая! 

Да видиш сиянието си е голям късмет просто. Така да съвпадне времето с активността трудна история 😄 но в последния ден беше просто магично! Толкова ярко не съм си мислила,че ще го видим 🙂 И даа мислих си че 8 дена ще са ни много, но в никакъв случай не ни бяха много, можеше да откараме още толкова 🙂 Ще повторим. Ще се опитам да отделя време и да напиша един разказ с полезна информация, преди следващото ни пътуване.

  • Харесвам 26
Връзка към коментар
преди 10 часа, ДиянаВ каза:

Май не😄. Например по ковид навсякъде ми се ходеше, даже и в Дубай🙂 Не се разглезвай от кратките пътувания. Щом си на тема в момента съм, значи не си на кота 0 за опознавателно настроение😉

Че какво му е на Дубай?Чудесен е за бягство през зимата. И аз го игнорирах дълго време, но взе, че ми хареса.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
преди 44 минути , zvezda9001 каза:

Да видиш сиянието си е голям късмет просто. Така да съвпадне времето с активността трудна история 😄 но в последния ден беше просто магично! Толкова ярко не съм си мислила,че ще го видим 🙂 И даа мислих си че 8 дена ще са ни много, но в никакъв случай не ни бяха много, можеше да откараме още толкова 🙂 Ще повторим. Ще се опитам да отделя време и да напиша един разказ с полезна информация, преди следващото ни пътуване.

Аз я мислех Финландия и Рованиеми за априлската ваканция (от 1 април).Въпреки че е края, даже извън сезона, все още има сняг и шанс за северно сияние.За съжаление Easy Jet и други които проверявах като по бюджетни варианти само до 31 март имаха полети. Намерих опция с Euro wings,  но не беше особено удобна и се отказах. Ще остане живот и здраве за някоя друга година. Ще чакам да напишеш по-подробно за вашето пътуване.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 5 минути , Asya Assenova каза:

Че какво му е на Дубай?Чудесен е за бягство през зимата. И аз го игнорирах дълго време, но взе, че ми хареса.

Да, нищо му няма на Дубай. Даже ми е в идеите за повторно ходене - с дъщерята на една кифленска разходка😄, а ако има и 70%ни намаления, още по-добре😉

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Перник - Музей на минното дело. Препоръчвам горещо най- вече заради уредника ( Веселин Мирчев). Получи ни се частно посещение и човекът се раздаде!  Историческият музей също е интересен - могат да се пробват кукерски маски.

 

IMG_7632.jpeg

IMG_7635.jpeg

IMG_7659.jpeg

IMG_7667.jpeg

IMG_7670.jpeg

  • Харесвам 46
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • ramina
    • marinela
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.