Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Извинявам се за въпроса, ама тези ... ъъъ-ъ-ъ-ъ ... "пенис-протектори" -  как стоят така изправени ?  :lol:

 

Като видях снимките си помислих точно същото... Ама ме беше срам да попитам  :lol:

 

Ще чакаме разяснение от Стефан :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ако загледате снимката има някакви тънки като корда въженца през кръста и мисля че те ги придържат. Поне така ми изглежда на първата снимка (кордата минава под "вратовръзката") :)  Но дали е така? :scratchhead: Повече се чудя как ходят по нужда и колко време се обуват, хахахаха Май ще трябва червена точка за темата. :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Ако загледате снимката има някакви тънки като корда въженца през кръста и мисля че те ги придържат. Поне така ми изглежда на първата снимка (кордата минава под "вратовръзката") :)  Но дали е така?

Мдааа, набито око имаш  :biggrin: , май наистина е така ...

Ама Стефан ще каже, де  ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Somewhere in Baliem Valley, West Papua

:)

Гледам снимките ... Някои са по-щастливи от други. :)  А пък те, чак и копия държат. :)

 

За всеки случай няма да ги показвам на жена ми, че да не влезна в драмата на Emil Chakalov :)

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мианмар, Nay Pyi Taw- столицата на Бирма. Живея тук от 8 месеца и горещо препоръчвам страната за пътешествия. На разположение съм за допълнителна информация.

  • Харесвам 36
Връзка към коментар

Буенос Айрес, най-накрая. Днес 35 градуса, усещаше се като 40, заради влагата. Минах през Ла Бока и Сан Телмо. Довечера ще видя какво става и в Палермо. 

 

В Монтевидео, Уругвай. До тук се утрепах от ходене, ама куцук-куцук разгледах старата част на града.attachicon.gifDSCN0564.JPGattachicon.gifDSCN0561.JPGattachicon.gifDSCN0559.JPG

T.e. и двамаат сте в Буенос Айрес в момента  :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

T.e. и двамаат сте в Буенос Айрес в момента  :)

Чудесно! :) Ако имаш време, може да се видим днес или петък/събота, понеже утре (четвъртак) потеглям към Монтевидео за една нощувка. Съвети за места, които да посетя бих оценил на лично съобщение. Благодаря :)

Връзка към коментар

Днес бе един изтощителен ден!!! Искам да предупредя всички,които мислят да пътуват тези дни до Гърция.Пътуването е пълен кошмар.15 часа път до Лариса.Решихме да избягаме от грипа и право на протестите.А те са страшни!!!Пълна блокада на магистрали и международни пътища.Наложи ни се да опознаем Гърция и то по селските пътища.

 

Но ето къде бяхме днеска:

 

Пела-древната столица на Филип и Александър Македонски.

 

post-259-0-02366900-1455133428_thumb.jpg

  • Харесвам 28
Връзка към коментар

Тукани, много тукани в птичия парк на Игуасу.post-1179-0-50738800-1455148491_thumb.jpg

Летях с хеликоптер над водопадите - добре, че сте вие, мили магеланци, че да знам да се кача последна на хеликоптера, че иначе е голямо прецакване. Да сте живи и здрави :)

  • Харесвам 49
Връзка към коментар

Поздрави от Хаити, тук е доста апокалиптично! Първо ни зарязаха на границата и догонвахме автобуса с мотора на един от трафикантите, който разбра, че имаме проблем. След това се озовахме в такси, чийто шофьор нещо ни изнудваше и ние слязохме в нищото, но се появиха двама мотористи, които решиха, че ще ни откарат до един пазар, който беше ориентир за къщата, на чиито покрив трябваше да спим. С мръсна газ се спуснахме по неасфалтираните пътища, направо ни разбиха с екстремно каране. Взеха ни единствените хаитянски пари, ама пък се оказаха пичове, защото не си тръгнаха, докато не намерихме къщата. Сега сме на покрива, в една мрежа против комари, под един заслон, а вали като из ведро. Но пък имаме нет, макар и слаб.

  • Харесвам 47
Връзка към коментар

Летях с хеликоптер над водопадите - добре, че сте вие, мили магеланци, че да знам да се кача последна на хеликоптера, че иначе е голямо прецакване. Да сте живи и здрави :)

 

Това съм го пропуснала...каква е далаверата да си последен в хеликоптера?

Връзка към коментар

Поздрави от Хаити, тук е доста апокалиптично! Първо ни зарязаха на границата и догонвахме автобуса с мотора на един от трафикантите, който разбра, че имаме проблем. След това се озовахме в такси, чийто шофьор нещо ни изнудваше и ние слязохме в нищото, но се появиха двама мотористи, които решиха, че ще ни откарат до един пазар, който беше ориентир за къщата, на чиито покрив трябваше да спим. С мръсна газ се спуснахме по неасфалтираните пътища, направо ни разбиха с екстремно каране. Взеха ни единствените хаитянски пари, ама пък се оказаха пичове, защото не си тръгнаха, докато не намерихме къщата. Сега сме на покрива, в една мрежа против комари, под един заслон, а вали като из ведро. Но пък имаме нет, макар и слаб.

 

Якооооо :) 

Връзка към коментар

Това съм го пропуснала...каква е далаверата да си последен в хеликоптера?

Хеликоптерите са 6 и 7-местни и ака се паднеш на задната седалка, която в моя случай беше за 4 човека, двамата човека по средата са далече от прозореца с кофти гледка и не могат да правят хубави снимки, а ако си последен, винаги те слагат до прозореца.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

След вчерашният екшън,по блокадите на гръцките фермери,днес се наслаждаваме на прекрасно слънчево време/23 градуса/ и дълги разходки из непретенциозният но симпатичен град Лариса.

 

Античният театър

 

post-259-0-30804900-1455193150_thumb.jpg

 

post-259-0-26586200-1455193238_thumb.jpg

 

Една от множеството църкви пръснати из града-изглед от към Старият град.

 

post-259-0-50801500-1455193278_thumb.jpg

  • Харесвам 36
Връзка към коментар

Colombo-ни живи ни умрели от жега.

Разгледахме храма.Може би най-ми хареса от всички будистки храмове в Шри Ланка.Малко е нещо като музей или антикварен магазин.Има и два стари автомобила-явно подарък на храма-един Мерцедес и един Ролс.

Разгледахме и езерото до храма.В него също има интересен храм.

Паркът срещу Президентството не става.

Сега се спасяваме от жегата в един мол.

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Новогодишния пaрaд в Хонконг (Китaйскaтa Новa годинa)

Лъвове, дрaкони, и всякaкви други "мaймуни" (Year of the Monkey ;) )

 

post-72-0-73176700-1455217845_thumb.jpgpost-72-0-98601200-1455218088_thumb.jpgpost-72-0-23091600-1455218147_thumb.jpgpost-72-0-45378900-1455218589_thumb.jpgpost-72-0-90166000-1455218340_thumb.jpgpost-72-0-03195600-1455218438_thumb.jpgpost-72-0-81109000-1455218493_thumb.jpg

 

И от фойерверките

post-72-0-00753900-1455218872_thumb.jpgpost-72-0-70540200-1455218909_thumb.jpgpost-72-0-07271600-1455218941_thumb.jpgpost-72-0-24777100-1455218979_thumb.jpgpost-72-0-27919900-1455219024_thumb.jpg

 

Кметството се беше постaрaло дa имa всякaкви видове, и в големи количествa :)

Редактирано от wilks
  • Харесвам 46
Връзка към коментар

Уругвай. Благодаря за съветите на всички и по-специално на @Яничка, които ми даде информация от първа ръка:)

Времето днес пак беше 35+ и лицето ми вече сериозно пострада. 

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.