Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Преди 1 час, домосед каза:

Дали пък не съм си взел чехли и тъмни очила?

От предлаганото бих си взела само Биалети, въпреки че тези на снимката ми идват в повече цветово. Обаче имат и по-скромни, пак шарени. :smile:

Оглеждам ги от години по витрините, но не купувам, щото засега не ми трябват.
Но и чехлите са вариант. :wink:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , EliDion каза:

 Благодаря за страхотната вечер. Добре, че @ДиянаВ мисли за всичко, ако разчита на мен без снимки щяхме да си останем.

Добре че дойдоха хората чак от София, че да имам снимка с теб🤣

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 21 минути , ДиянаВ каза:

Предупреждавам, че магеланци в Русе не ми се е случвало да развеждам по забележителности. Все сБирка се опознаваме и така си оставаме🍻😄

Браво! А ние продължаваме с @ДиянаВ да си общуваме само виртуално, че до Русе имам 10 часа път с бедежето и то ако няма закъснения.
Накрая ще вземем да се срещнем в друга страна за по-лесно. :biggrin:
Но всъщност искам в Русе. Не съм била от миналия век. Чакам да пуснат полети от пловдивското летище. :smile:

 

Много искам да попитам какво има в хартиената торбичка, но ми е неудобно. :rolleyes:

  • Смея се 17
Връзка към коментар
преди 1 минута , Argentique каза:

Много искам да попитам какво има в хартиената торбичка, но ми е неудобно. :rolleyes:

Крачка към онази още неизмислена значка🙂 
Хартиената торбичка е специална и заслужава специално внимание🙂 Полунощ е все пак, така че до после …😄

  • Смея се 10
Връзка към коментар
На 12.06.2024 г. в 19:53, домосед каза:

Моята практика е да оценявам за природнa благинa попадането в правилното време на правилното място. Особено, ако е неочаквано. Зенът на пътешественика! Правилното място се оказа Милано, а правилното време е 55+ годишна възраст. Плюс седем свободни часа между два полета от градското летище, което е на 10 минути с метро от центъра. Не съм сигурен, че в някой от предишните си животи бих обърнал внимание на афиша пред Кралския дворец (Кога пък е имало крале в Милано??) , камо ли да си купя билет и да вляза. На изложба на ... шеф и кройка, мода и бижутерия. От Долче&Габана (дето един от тях се обади на стажантката на Мерил Стрийп във филма за Дявола и Прада, а тя го пита как се пише). И ... попаднах в Страната на чудесата. С различни по тема чудеса на всяко следващо ниво/зала: от антични богове през сицилиански народни обичаи, ренесансова архитектура, до кулминацията в националната опера. Топ 1 по уау-скалата на това пътуване със средна раница ръчен багаж (към която се добавя мукавена пазарна торбичка с логото на модната къща; няма да се излагаме пред спътничките по самолетите, я).

 

IMG_20240612_152110.jpg.5dc33b1f138bb8b3ec0b23fd1b268214.jpg

...

Дали пък не съм си взел чехли и тъмни очила?

 

IMG_20240612_162320.jpg.69b8a13f57e51821d179bf40f56713fe.jpg

 

IMG_20240612_160741.jpg.1c5df28d74d0ac5dc89483c2d96fe24b.jpg

Аз даже бих взел още една картонена торбичка DG, за да напъхам раничката в нея. 

Смятай тогава  колко ще си ... търся думата ... натокан.

:tongue:

  • Смея се 19
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 4 часа, Травеолани каза:

Ние сме в Гърция на море - наздраве! Времето е прекрасно - топло и влажно! 
 

IMG_1819.jpeg.add620b93d893cd585cd9967e29086d8.jpeg
 
Изгревът вчера.

IMG_1467.jpeg.bcbe46699f36a9654e0aa61a9e451795.jpeg

Кога ще бъдете в бг да направим една малка сбирка?

Връзка към коментар
преди 4 часа, ven62 каза:

Аз даже бих взел още една картонена торбичка DG, за да напъхам раничката в нея. 

Смятай тогава  колко ще си ... търся думата ... натокан.

:tongue:

Венчо, ако се разхождате само с по една торбичка DG, е може и добавка едни слънчеви очила, пак много ще ни впечатлите 😅 

  • Смея се 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • Julian999
    • nomad11
    • Мрън
    • yordanov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.