Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Последни минути на Доминиканска земя. Да знаете, че Самана е мястото за гледане на китове. Много повече са отколкото в Исландия, много по-близо са до лодките, топло е и е почти три пъти по-евтино, а и продължава час повече.

Казах ли ви , че ще ви хареса :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не само заради статистиката , но с огромно удововолствие  виждам и силуета на фотографа :) . Загадъчното , невидимо присъствие във  фото-репортажите ( в тази и други теми )  си е заслужавало ,защото всички снимки, които видях са страхотни - пресъздаващи духа на Пулия и емоциите на магеланската дружина.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

В момента със съпруга ми сме в една кокетна тосканска вила... ☺

 

http://www.salvadonica.it/en/photogallery

Редактирано от chandni
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Трудно ми е да потвърдя думите ти... :(

 Всичко е въпрос на гледна точка.  :P

 

В кой раздел на форума мога да пусна тема за Италия като раят за жените?  ;)

Редактирано от Bliss
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

 Всичко е въпрос на гледна точка.  :P

 

В кой раздел на форума мога да пусна тема за Италия като раят за жените?  ;)

Що пък само за жени. Италианските мъжки костюми?, ами ризи, ...

 

Моля модераторите да ме пуснат и мен в бъдещата тема. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

...тотално разглобена от катеренето на 4 скални църкви в Гералта. Особено на последната голямо драпане падна, свещеника реши да ни прекара по кратката пътека към селото. Хахахха имаше участък 3 метра отвесна скала, аз залепена за нея и стъпила върху 5 сантиметров участък с моите 42 номер туристически обувки. Беше много яко, а свещеника ми се изкефи, като слязохме ми вдигна палец и ми каза "good, good". Гуд ми, като съм си инатесто българско магаре. :) От най-готините църкви сега нямам снимки, защото Влади не дойде с мен. Уникално място е Тигрей.

post-181-0-10945300-1456256766_thumb.jpg

  • Харесвам 45
Връзка към коментар

Барбадос със страхотната градина на Хунте.

Обичам да се изтезавам с вашите снимки, който разпределял красотите по света се е заплеснал малко на тея Кариби.. :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Всичко е въпрос на гледна точка. :P

 

В кой раздел на форума мога да пусна тема за Италия като раят за жените? ;)

В раздела "Италия за едни други "тестени изделия" ;) Редактирано от Zaro
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

...тотално разглобена от катеренето на 4 скални църкви в Гералта. Особено на последната голямо драпане падна, свещеника реши да ни  :) От най-готините църкви сега нямам снимки, защото Влади не дойде с мен. Уникално място е Тигрей.

 

Защо сама Теди? Аз мислех че ще е обратното, нали за жени не беше позволено да се катерят?

Връзка към коментар

Лалибела, в местната дискотека, около нас се вихрят танци, след малко скачам и аз. Танците са традиционни, етиопски с жива музика и песни. Сърце ми вече не трае. :)

Редактирано от Tedy
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Лалибела, в местната дискотека, около нас се вихрят танци, след малко скачам и аз. Танците са традицонни, етиопски с жива музика и песни. Сърце ми вече не трае. :)

Скачай Теди изобщо не чакай! 

Влади клипчета да прави, като тези от Сокотра :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Чакай си картичката и от Барбадос.

 

Обичам да се изтезавам с вашите снимки, който разпределял красотите по света се е заплеснал малко на тея Кариби.. :)
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Чакай си картичката и от Барбадос.

 

Охо И от Барбадос звучи като да има и от друго място!! Много ви благодаря и разбира се, ще чакам с нетърпение, веднага ще се похваля като пристигне :rolleyes:

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.