Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Дани Магелани
преди 17 минути , Rossi to каза:

Lungern. 

Жителите на това курортно швейцарско село се оплакват от наплива на туристи, предимно азиатски, които им влизали в дворове и градини, за да снимат. Снимали и децата, особено русичките. Местните започнали да слагат табели със забрани за снимане, влизане и тн. 

Много досадни туристи са, особено китайците. Дано поне прихванат малко от усета на швейцарците за чистота и ред!

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

И още едно приказно местенце в Доломитите - Фай дела Паганела

Почти на 1000 метра височина в южен Тирол, около което не можеш да преброиш върховете.

Чудна автентична кръчма с още по-чудни специалитети - като питка, поднесена със сланина на дъска или пък чеснова със сирене. Вариация на родопски пататник, само че с бекон и разбира се множество разновидности на пици и ньоки, които също бяха да си оближеш пръстите.IMG_7174.JPG.23d4d900055f82c1ed522feb068fbc6c.JPG

IMG_7163.JPG

IMG_7181.JPG

IMG_7184.JPG

IMG_7205.JPG

IMG_7206.JPG

IMG_7208.JPG

IMG_7233.JPG

IMG_7237.JPG

IMG_7209.JPG

IMG_7214.JPG

  • Харесвам 39
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 6 часа, stotan каза:

При мама Сонче" до Орешец.

Чак на мен ми я хвалеха няколко съграждани тази Сонче, ама скоро надали ще се добера. Нищо, че живея наблизо. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, Argentique каза:

Чак на мен ми я хвалеха няколко съграждани тази Сонче, ама скоро надали ще се добера. Нищо, че живея наблизо.

Вкусничко готвят. Само едно овче кисело мляко със сладко от бели череши беше по- сладко, отколкото предпочитах. Направено като мелба на пластове- мляко, сладко, мляко, сладко... Но иначе направо си беше "При мама СЛонче"- така му хапнахме. 😜

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.