Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

На терминал 2 за полета до Доха.

Бординга започна, както и нашето приключение.

Приятно прекарване, "сестра ми". Да се върнеш жива и здрава!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Изненадващо отново в Адис Абеба. Вторият ни полет беше изтеглен 2 часа по-рано и съответно го изпуснахме. Сега ни настаниха и нахраниха в хотела. Добрата новина, имаме водааааааа и ток, и нет. Днес ще ми е ден за баня и почивка, имам нужда и от двете. От утре ще съм при племената, очаквам да е много интересно. Но дните ми за баня рязко ще намалеят. :) В Лилабела за 3 нощувки така и не успях да пусна душа.

post-181-0-82448900-1456494035_thumb.jpg

  • Харесвам 26
Връзка към коментар

Изненадващо отново в Адис Абеба. Вторият ни полет беше изтеглен 2 часа по-рано и съответно го изпуснахме. Сега ни настаниха и нахраниха в хотела. Добрата новина, имаме водааааааа и ток, и нет. Днес ще ми е ден за баня и почивка, имам нужда и от двете. От утре ще съм при племената, очаквам да е много интересно. Но дните ми за баня рязко ще намалеят. :) В Лилабела за 3 нощувки така и не успях да пусна душа.

attachicon.gifDSC01228.JPG

 

Хахаха... голяма работа! Цял живот ще имаш за къпане  :lol:

Връзка към коментар

Душата ли искаш да си пуснеш, Теди?

Яж боб!  :)

 

Айде дУш, как да е, все някак се изтърпява... ама ти смятай кви неща се случват в стомашно-чревния й тракт, ако 3 дена не си е пуснала душАта :O  :biggrin:  

Майтапа настрана, мисля че пораженията биха били много по-сериозни, особено с храна, с която оргазнизъм не е свикнал (без значение, че е вкусна) ;)

 

пак офтопик... : ))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Допреди малко се радвах се на катеричките в Борисовата. :)

 

attachicon.gifIMG_9802.JPG

 

attachicon.gifIMG_9803.JPG

 

attachicon.gifIMG_9804.JPG

 

Страхотни са катеричките. Преминават Цариградското шосе  и се катерят по кооперациите. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Еми, спиш в легло - палатка? :)

По скоро мъча се да спя. Не е толкова практично. Налага се да спим на шумен климатик, а с тапи за уши спането не ми се получава. Ама, то и така или иначе трябва рано да ставаме, за опознаването на града.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Лелеее... :) Чудно да ти е!

Е, то без нас ... няма как да му е чудно! Просто всичко ще му е по план! :lol:

 

И определено изглежда скучно по тези улици без ... ТИР-а! :P

 

Dian  и от мен приятни емоции!  :)   

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Е, то без нас ... няма как да му е чудно! Просто всичко ще му е по план! :lol:

 

И определено изглежда скучно по тези улици без ... ТИР-а! :P

 

Dian  и от мен приятни емоции!  :)   

 

Разсмя мееее... :) Обичам ви бе! 

Връзка към коментар

В колиба, отседнахме при семейство от племето хамар в село близо до Димека. Тази нощ ще се спи интересно, крави мучат, деца реват. Зад мен похърква хлапе на около 2 г, а друго на около 8 пече питки на огъня. Пием и медено вино от обща кратунка. Току що в колибата се намъкнаха още 4 деца, определено не скучаем. И да знаете, че е якооооооо. Кефя се на макс. :) Уникално изживяване.

post-181-0-31689000-1456592457_thumb.jpg

  • Харесвам 29
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.