Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Тези с цвят на косата като на Денис Родман в добрите му години, боядисват ли се или им е естествен ?

Боядисват се с боя, клей и мас, резултата е силно оцветяващ, да ми видите панталона днес. Снощи спахме на земята с цялото семейство. Някой ме подритваше цяла нощ, но пък каква емоция. Не мога да сравня с нищо, което съм преживявала, толкова е забавно. А снощи май се сгодих за един хамър, още мисля по въпроса. Участвах в някакви танци и закачки между младежите. Бях доста популярна сред момчетата хаххааа.

  • Харесвам 17
Връзка към коментар

А снощи май се сгодих за един хамър, още мисля по въпроса.

 

То като се приберат без теб ще се разбере. После да няма "къде ми е бил акълът" ... B)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

То като се приберат без теб ще се разбере. После да няма "къде ми е бил акълът" ... B)

Мани, че и калашници носят, ако ме подкарат няма връщане назад. :) Тук жените струват 10 крави, 5 кози и 3 бъчонки с мед. Влади дори армагани няма да намаже. :)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Мани, че и калашници носят, ако ме подкарат няма връщане назад. :) Тук жените струват 10 крави, 5 кози и 3 бъчонки с мед. Влади дори армагани няма да намаже. :)

 

Хахахаххахаххахаххааа

Връзка към коментар

Оползотворих максимално транзитния си ден в Кипър, дремейки на басейна в хотела и радвайки се на слънчевото време.

 

Сега съм на летището в Ларнака (Diners лаунджа е доста приличен) и си чакам полета за Бейрут :)

post-1175-0-43832800-1456672030_thumb.jpg

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Боядисват се с боя, клей и мас, резултата е силно оцветяващ, да ми видите панталона днес. Снощи спахме на земята с цялото семейство. Някой ме подритваше цяла нощ, но пък каква емоция. Не мога да сравня с нищо, което съм преживявала, толкова е забавно. А снощи май се сгодих за един хамър, още мисля по въпроса. Участвах в някакви танци и закачки между младежите. Бях доста популярна сред момчетата хаххааа.

А това едното дете, боядисва ли те или те пощи, че не ми става ясно от снимката?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Поздрави от снежна Андора! :)

attachicon.gifIMG_20160227_110338.jpg

attachicon.gifIMG_20160227_111754.jpg

attachicon.gifIMG_20160227_112047.jpg

 

Диане, сам ли си??? :) Къде ще бъдеш в сряда? Питам, за да знаят женките къде да те причакат :)

 

Мани, че и калашници носят, ако ме подкарат няма връщане назад. :) Тук жените струват 10 крави, 5 кози и 3 бъчонки с мед. Влади дори армагани няма да намаже. :)

 

Няма какво да я носи в България тая дребна сума, по-добре да купи нещо там :):P

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Pamilacan..островче, където почувствахме живота натурално...Бой с петли, ром под открито небе и благи усмивки. А Филипините

имат още тайни да разкриват :)

post-2023-0-01241300-1456741584_thumb.jpg

post-2023-0-65413400-1456742033_thumb.jpg

Редактирано от G.D
  • Харесвам 28
Връзка към коментар

Привет от Бейрут!

 

Страхотен град, много приятно съм изненадан. Сега се разхождам по крайбрежния булевард "Париж" и се наслаждавам на гледките. Често се мяркат тежко въоръжени полицаи и има усещане за сигурност.

 

Интернетът в хотела е неприлично скъп, а безплатния уличен wifi е супер зле, та ще пусна снимки като се върна.

 

А, и само да потвърдя - трансферът летище-хотел от cabforce (тройно по-евтин от всички други опции, на място искат $30) мина като по вода - услугите на сайта са читави и ги препоръчвам.

 

Продължавам с разходката, а след малко се мятам в някой местен ресторант за да облизвам пръсти :)

  • Харесвам 31
Връзка към коментар

Охо И от Барбадос звучи като да има и от друго място!! Много ви благодаря и разбира се, ще чакам с нетърпение, веднага ще се похваля като пристигне :rolleyes:

 

Здравейте, пристигна днес! Вече освен с Риана, ще свързвам Барбадос и с националната им героиня Sarah Ann Gill :)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Георги Матеев

Днес продължавам с обиколката из Ливан. Сутринта посетих впечатляващите пещери Jeita Grotto, после градчето Harissa с огромната статуя на Дева Мария, а в момента съм в древния град (и по-точно останките му) Byblos.

 

Удивен съм колко много история е събрана на толкова малко място.

  • Харесвам 25
Връзка към коментар
Георги Матеев

Допреди малко се "мъчих" над тази софра и се уверих, че ливанската кухня е топ.

post-1175-0-91357900-1456862229_thumb.jpg

 

Панорамна гледка към града Хариса, на около 30 км. от Бейрут. Времето беше с мен :)

post-1175-0-08307900-1456862320_thumb.jpg

  • Харесвам 41
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • nitsavan
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.