Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Хотелът е трепач !

Ее, той сск ходи все по хубави места,съм забелязала :)

А ние след прекрасния Баган и около него, вече сме на езерото Инле.А ние след прекрасния Баган и около него, вече сме на езерото Инле.А ние след прекрасния Баган и около него, вече сме на езерото Инле.

А ние ви се радваме, че сте добре!

А ние ви се радваме, че сте добре!

А ние ви се радваме, че сте добре!:)))

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

След каро вчера отседнахме при най-известното в долината Омо племе -мурси. Бях чела колко са агресивни, войнствени, даже правели опит да крадат от туристите. Пълни глупости, усмихнати, приятелски настроени хора. Вечерта дундурках бебе, споделих царевичен хляб с 3 жени, после се гъделичкахме с други хлапета. Не спряха да ме галят, да ме докосват, много са мили. Кожата ми дори в тъмното светеше бяла и те много ми се радваха. :) А от тяхната вечеря нямам проблеми със стомаха, въпреки че я хапнах с черни от праха ръце. :)

Каро.

attachicon.gifDSC03643.JPG

С бебето мурси.

 

attachicon.gifDSC03990.JPG

Мурси са известни с керамичните кръгли типи, които носят на устните си.

 

 

attachicon.gifDSC04088.JPG

Ooo, kak ми се иска сега да съм с ваааас! Едва ли някога ще се престраша да отида там сама, а не вярвам и да намеря някой, който да дойде с мен! Това са местата и усещанията, за които мечтая! Завиждам ужасно! Целувки и прегръдки! Желая пълноценни изживявания!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Истинският Китай:

 

attachicon.giftch1.jpg

 

attachicon.giftch2.jpg

 

attachicon.giftch3.jpg

 

attachicon.giftch4.jpg

 

attachicon.giftch5.jpg

 

:)

 

Аааааа, точно това ми трябваше!!!!

Наскоро спорих с едни приятели, които ходиха служебно до Китай и ги бяха водили до някакъв огромен завод. Въз основа на това бяха направо възхитени от това колко се е развил Китай. 

Отдавна съм разбрал, че всеки може да ходи, но за съжаление малко са тези, които могат да видят. Та се завърза един страшен спор какво всъщност представлява Китай в действителност .................. тц,тц,тц  :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

На летището в Кьолн:

Много стрес: на гишето за регистрация спътникът установява, че кубинската виза не е у него. Добре, че в Германия всичко става срещу заплащане. За малко да пътувам соло от самото начало

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Meidj, на 14 Апр. 2014 - 12:34, написа:snapback.png

Истинският Китай:

 

attachicon.giftch1.jpg

 

attachicon.giftch2.jpg

 

attachicon.giftch3.jpg

 

attachicon.giftch4.jpg

 

attachicon.giftch5.jpg

 

:)

 

Леле че хубавоооооо...

 

Аааааа, точно това ми трябваше!!!!

Наскоро спорих с едни приятели, които ходиха служебно до Китай и ги бяха водили до някакъв огромен завод. Въз основа на това бяха направо възхитени от това колко се е развил Китай. 

Отдавна съм разбрал, че всеки може да ходи, но за съжаление малко са тези, които могат да видят. Та се завърза един страшен спор какво всъщност представлява Китай в действителност .................. тц,тц,тц   :)

 

Аз не съм била в Китай - надявам се да бъда в някакво обозримо бъдеще :), но си мисля, че Китай е брутално многолик. 

 

И определено не бих се тръшнала да възхвалявам заводи... агрхххх, но е безспорен факт, че имат изключителни индустриални постижения. Моята компания има завод там и просто не е истина за какво ниво иде реч. Технологиите са космически. Не са техни всъщност, но бият по ниво де що западен завод ти хрумне. Индия е същата история. Безскрупулна бедност, но индустриално напорът е също брутален (личен опит и впечатления). 

 

Си мисля, обаче, че нашият поглед е на туристи - или както там се наричаме, и е доста егоцентричен, и не искаме самобитните държави да се индустриализират, комерсиализират, и прочие, но за местните хора това е нещо хубаво - в общия случай хората искат да им се повиши стандарта на живот. Друга история е като ни се повиши, че почваме да мислим за други ценности :)

 

Ух, че се размечтах с тези снимки...

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Islandia Beach Resort, Siquijor, Philippines...да усетим що е то курорт :P С палми и спокойствие без нищо като за туристи в радиус от 5 км, ноооо с интеренет. Такава "екстра" отдавна не съм имала на плажа дори :) Виж рибки на всякъде има в тез Филипини :) Щастлива, че си нося шнорхел. Снимки - адски много + адски залез днес...албум ще има :) Apo Island ни чака или ние него - ще се откъснем пак за малко там. Стикайте палци да добавя и снимка с костенурка ;)post-2023-0-05746000-1457107533_thumb.jpg

post-2023-0-59752900-1457110115_thumb.jpg

Редактирано от G.D
  • Харесвам 35
Връзка към коментар

Случвало ли ви се е да отидете на денс клуб пълен само с мъже, всички със страхотно чувство за ритъм и танцуващи добре, колко добре, ами мнооооого. Да, и две, три жени за цвят. На мен ми се случва сега. Не съм знаела, но африканските ритми и танци са си моите, дори не е нужно да ги уча, само следвам музиката. :) Последно преживяване от приключението Етиопия. Утре поемаме на север към Адис и после България. А сега на танци в Арба Минч. :)

  • Харесвам 25
Връзка към коментар

Събуждам се в Centro Habana...

 

Лили, останете в Куба до 25.03.2016 г. Стоунс ще правят безплатен концерт в Хавана. Това е шанс 1:100000000 в живота! Аз направо се замислих сериозно оттук...

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

За трети път в Адис Абеба. Отдавам се на биропиене. Пробвах всички марки етиопска бира (осем) и смея да твърдя, че пивото е много добро! Скоро ще пусна снимков материал в темата за бииира :)

Редактирано от vlady
  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Kristian Desev
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.