Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Вече в Янгон, пръхтяща от жега, но непредаваща се ;)

 

Само да отбележа, че дори при три часа по-ранно пристигане на летище Don Muang в Банкок за малко да изпусна самолета. Опашките сутрин са колосални. По неведоми причини са пуснали милион самолети в един и същи времеви слот и лудницата е неконтролируема... Едни младежи пред мен си изпуснаха самолета за Хонконг. Изобщо. голямо тичане там. Отделно колко е тромава администрацията. Аз не че в един момент не изпреварих всички, разтичаща се от извинения :)

 

И още - специални благодарности за re-entry permit. Ако не знаех кога и как да търся, щях да го изпусна. В случая още на изходящия контрол поисках и те ме хванаха за ръчичка и ме заведоха до гишето вляво. Не че и там не се прередих... Е, накрая пристигнах даже и рано за бординг   :lol:

 

Голяма сме работа, еййй... Благодаря сърдечно наистина. 

Редактирано от Гост
Връзка към коментар

Първа пролет във Венеция... Слънцето се появи към обяд и ни показа защо хората обичат този град...:)post-2611-0-59102100-1458507828_thumb.jpeg

 

Chiаo, Bella! Come stai?post-2611-0-41663700-1458507855_thumb.jpegpost-2611-0-33071800-1458507932_thumb.jpeg

 

задръстването във Венеция изглежда така:post-2611-0-72365200-1458507975_thumb.jpegpost-2611-0-67687800-1458508057_thumb.jpegpost-2611-0-50571200-1458508112_thumb.jpeg

Редактирано от Ивайла
  • Харесвам 41
Връзка към коментар

Привет от Неапол :)

Ейй, много сръчно това момче :) Кога сколаса :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Фърчиш си точно кат един Карлсон, който живее на покрива и си ходи където си поиска!Много ти се радвам, да знаеш! :)

Страхотни снимки!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Днес магеланското знаме се разходи из Помпей. Топличкото време му се отрази добре, особено след Антарктида :)

Главата в центъра на форума и задника с крила онзи ден ги нямаше!!! :mad:

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Евгени Димитров

В момента съм в хоризонтално положение на леглото, ама няма как да не споделя една хубава снимка отпреди няколко часа. А, да, за малко щях да забравя. Изключително съм разочарован от Ватинканските музеи. С такъв безинтерес не съм гледал нито един друг музей. Най-хубавата част......бяха таваните им, както и залата с каретите и автомобилите на папите.

post-4606-0-42114200-1458691416_thumb.jpeg

Редактирано от Евгени Димитров
  • Харесвам 14
Връзка към коментар
Георги Матеев

На терминал 2 - след малко излитам за Берлин. Доколкото разбрах май неволно съм уцелил първия софийски полет на Air Berlin, да ги видим немците как ще се представят :)

 

P.S. Дано сандвича е голям!

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.