Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Обичам да опитвам ма, чедо :) Боя се, че съм класически авантюрист - поне за мен... А иначе в конкретния случай освободих два дни - полетите бяха по никое време и си изпусках туровете. Ама на втория автобус спах като бебе... хах... И току се смеех, като се сетех за теб ;) Прегръдки!

И на теб! :)

Връзка към коментар

А защо няма репортажи от мястото на събитието? :) Как минава пътуването, добре ли сте?

В Куба интернетът е кът. Ако го има - клечиш в градинка или стърчиш на улица. 2 кук/час и няма гаранция, че ще успееш да се свържеш. Та музата използва момента и отиде някъде на почивка.

Добре сме. Пътуването върви добре - сега лъкатушим из Юкатан.

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

А защо няма репортажи от мястото на събитието? :) добре ли сте?

Утре ни попитай пак.

Към 0:30 звъни телефонът в хотелската стая. Първо се представат от полицията, разпитват какви сме, що сме и после, че са търговци на органи... сега е близо 1ч през нощта. Та малко сме в екшън...

 

 

В гр. Кампече сме, хотелът е Еl Navegante, стая 12

Редактирано от Childish
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Утре ни попитай пак.

Към 0:30 звъни телефонът в хотелската стая. Първо се представат от полицията, разпитват какви сме, що сме и после, че са търговци на органи... сега е близо 1ч през нощта. Та малко сме в екшън...

 

 

В гр. Кампече сме, хотелът е Еl Navegante, стая 12

Ма то направо страшно звучи. :rolleyes: Нали има и други чужденци в този хотел, не сте само вие.

Връзка към коментар

Ма то направо страшно звучи. :rolleyes: Нали има и други чужденци в този хотел, не сте само вие.

Изглежда доста празен, но видяхме двойка италианци на рецепцията

Засега планът е да чакаме да стане 7ч. Тогава трябваше да слезем за закуска и да ни извикат такси до автогарата.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Утре ни попитай пак.

Към 0:30 звъни телефонът в хотелската стая. Първо се представат от полицията, разпитват какви сме, що сме и после, че са търговци на органи... сега е близо 1ч през нощта. Та малко сме в екшън...

 

 

В гр. Кампече сме, хотелът е Еl Navegante, стая 12

Ама как така?! Аз нещо не разбрах. Ако имаха някакви незаконни намерения, щяха ли да ви се представят? Оферираха ли ви нещо? В смисъл доброволно да си продадете някой бъбрек?

Връзка към коментар

Ама как така?! Аз нещо не разбрах. Ако имаха някакви незаконни намерения, щяха ли да ви се представят? Оферираха ли ви нещо? В смисъл доброволно да си продадете някой бъбрек?

Не са и се надявам да не се стига до "оферти".. Междувременно се изнесхме и в момента сме в Izamal

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Нaй-нaкрaя дойде и моето време зa крaткa почивкa :) Вече сме в Тaсос, еднa бойнa групa се събрaхме.Вчерa хрaних чaйки от фериботa, прaвихме рожден ден (демек открихме сезонa нa ментaтa) въобще още ме боли стомaхa от смях.

  • Харесвам 20
Връзка към коментар

В момента съм в Токио. Сама. Не мога да кажа че не ми харесва, защото ми е абсолютно ясно, че ако бях фрашкана с пари щях да мога да взимам таксита наоколо без да се губя толкова често, което щеше доста да улесни нещата.

Може би защото съм свикнала с Банкок, тук ми е неуютно и ми напомня на Южна Корея. 
    Странно е, защото Тоkyo винаги ми е бил мечта. Нямаше с кой да пътувам и си казах, ок, отиди сама....Но истината е, че на някои места е кофти да си сам. 
  • Харесвам 30
Връзка към коментар

 

В момента съм в Токио. Сама. Не мога да кажа че не ми харесва, защото ми е абсолютно ясно, че ако бях фрашкана с пари щях да мога да взимам таксита наоколо без да се губя толкова често, което щеше доста да улесни нещата.

Може би защото съм свикнала с Банкок, тук ми е неуютно и ми напомня на Южна Корея. 
    Странно е, защото Тоkyo винаги ми е бил мечта. Нямаше с кой да пътувам и си казах, ок, отиди сама....Но истината е, че на някои места е кофти да си сам. 

 

Не си сама,с теб сме. :)

  • Харесвам 13
Връзка към коментар

Ммммммм... събота вечер, Банкок, най-якото стъргало Khaosan road, здрав рок, прясна и уникална морска храна, чудна бира, разни клубове... иххххх :) P.S. Уникално яко хотелче си намерих, пресечка на "гетото"- обичам да ги откривам ;)

 

P.P.S.Важно за магеланци - пуснали са директен автобус от Don Mueng.... или както там беше.... хах... директно до тази улица. Няма такъв кеф!

Връзка към коментар

 

В момента съм в Токио. Сама. Не мога да кажа че не ми харесва, защото ми е абсолютно ясно, че ако бях фрашкана с пари щях да мога да взимам таксита наоколо без да се губя толкова често, което щеше доста да улесни нещата.

Може би защото съм свикнала с Банкок, тук ми е неуютно и ми напомня на Южна Корея.

Странно е, защото Тоkyo винаги ми е бил мечта. Нямаше с кой да пътувам и си казах, ок, отиди сама....Но истината е, че на някои места е кофти да си сам.

Банкок поздравява Токио :) Марианче, просто се потопи в себе си и ще усетиш Япония точно сама. Поздрави сърдечни!!!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.