Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Едно невероятно преживяване, което тотално осмисли пътуването ми до Белиз - едночасов панорамен полет над Great Blue Hole. Гледките бяха просто незабравими...

 

Самолетът беше 6-местен Piper. Имах късмет да седна до пилота, който се оказа голям пич и дори ми даде да направя едно кръгче (естествено под зоркия му поглед) :) Никога досега не бях гледал толкова отблизо работата на пилот, много интересно.

Съседе, може ли малко инфо за цени и контакти - не е спешно, когато имаш време.  :)

Връзка към коментар

 Имах късмет да седна до пилота, който се оказа голям пич и дори ми даде да направя едно кръгче (естествено под зоркия му поглед) :)

Жоре, на турът ни за наблюдаване на китове в НЗ мъжът ми беше седнал до пилота, че нямаше други желаeщи, ама той строго му се скара и каза '' No touchy, touchy" а мен как ме изби на смях, та браво, учудвам се как ти е дал да направиш кръгче, значи имаш опит скоро да очакваме сам да пилотираш ;) Гмуркането в Blue Hole за другия път ли остава?  :cheese:

Връзка към коментар
Георги Матеев

Жоре, на турът ни за наблюдаване на китове в НЗ мъжът ми беше седнал до пилота, че нямаше други желаeщи, ама той строго му се скара и каза '' No touchy, touchy" а мен как ме изби на смях, та браво, учудвам се как ти е дал да направиш кръгче, значи имаш опит скоро да очакваме сам да пилотираш ;) Гмуркането в Blue Hole за другия път ли остава? :cheese:

Предполагам белизките пилоти са много по-релакснати от новозеландските. То генерално хората в Белиз бяха много отворени и приятелски настроени към всеки. Този пилот специално наистина беше голям пичага, постоянно пускаше майтапи и 2 пъти ни стресна с изненадващи лупинги и завои и после се смееше как сме си изкарали ангелите :) Беше забавно.

 

Иначе мен хич ме няма по гмуркането... Blue Hole исках да видя от въздуха - иначе не е толкова впечатляващо.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Уникално :) С каква подводна камера сте? Снимките са много хубави и изчистени

Със сапунерка на Фуджи - Finepix XP70... Бюджетна, издържа без бокс на -10м, падане, минусови температури... Засега съм доволен.

Забравих - има и WiFi за трансфер към Андроид устройства...

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Тъй като денят за релакс малко се проточи :) , програмата от и без това натоварения ден се обърка тотално... Но утре ще ги наместваме ;)

Днес лежерно се придвижихме от Акаба до Мадаба...

Изчакахме и залеза над Мъртво море...

post-2633-0-04630100-1460057295_thumb.jpg

  • Харесвам 30
Връзка към коментар

Привет от Манагуа, Никарагуа. В 7 сутринта беше 28 градуса, а сега минава 37 - без шапки и кремове не става...

 

А из хотела ми се разхождат говорящи папагали - големи са симпатяги :)

attachicon.gif2016-04-07 11.54.58.jpg

 

Любопитковци :rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Привет от Манагуа, Никарагуа. В 7 сутринта беше 28 градуса, а сега минава 37 - без шапки и кремове не става...

 

А из хотела ми се разхождат говорящи папагали - големи са симпатяги :)

attachicon.gif2016-04-07 11.54.58.jpg

Жоре, научи ли ги нещо на български да казват?  :biggrin:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Жоре, научи ли ги нещо на български да казват?  :biggrin:

Тц, бяха много упорити - аз им говоря на български, те отговарят на испански...

 

По-скоро аз ще науча испански от тях :)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

В момента още бродим из Япония, ама от густо няма време да докладвам. :) Днес ходихме до Йошино да съзерцаваме сакурите. Гледките са внушителни.

 

post-3417-0-03548500-1460129949_thumb.jpg

 

Там попаднахме и на нещо като театър на открито - само ако знаете как крещяха тези "младежи".

 

post-3417-0-42589000-1460130212_thumb.jpg

 

Вечерта се разходихме около Дотонбори в Осака...

 

post-3417-0-13119400-1460130387_thumb.jpg

 

...и сега се чувставам ей така с чаша саке в ръка.

 

post-3417-0-02778900-1460130444_thumb.jpg

  • Харесвам 44
Връзка към коментар

Тъй като денят за релакс малко се проточи :) , програмата от и без това натоварения ден се обърка тотално... Но утре ще ги наместваме ;)

Днес лежерно се придвижихме от Акаба до Мадаба...

Изчакахме и залеза над Мъртво море...

attachicon.gif2016_0407_18520400.jpg

 

Това ми прилича на брега на Мъртво море в резервата Уади Муджиб, там има едни много хубави бунгала. Най-живописното място с достъп за къпане в Мъртво море от страната на Йордания (въпреки каменистия бряг).

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

В Малта, която ме очарова! Много пищни катедрали, страхотни гледки, вкусна храна и един много важен за мен плюс-всички говорят английски :-)

 

Доста хора там говорят и български...   :lol:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.