Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Не можете да познаете къдееее:))))

Във Велинград,празнуваме 50 години на третата ни приятелка от "Трите фукли"/това ни е мнооого тайното име/:))))

Ще има и снимки, после.:)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

В самолета на Катарските линии. Ще кацаме в Доха. Има 15 мин./ 10 мБт нет.

Интернет в самолета? Ха сега де.. допълнително ли се плаща? Мислех си, че в полетен режим няма как да се върже устройство към интернет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Кратък уикенд в Пловдив с много добри приятели :)

Хм, този уикенд май имаше още една група видни магеланци в Пловдив, може да сте се разминали някъде по Главната  :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

На атинското летище съм от 5 сутринта :-( След първи неуспешен опит за кацане в Санторини заради силен страничен вятър се върнахме тук и имаме нов полет в 14. Някакъв ужас беше целият първи полет - такива мятания не бях изживявал досега. Имаше крясъци, писъци, рев и молитви. Аз самия бая се поизплаших и сега съм в пълни нерви за следващия самолет. А до прибирането ми остават още 4 полета! Я кажете колеги как се справяте със стреса в тези случаи? Приготвил съм си атаракс... И някой има ли обяснение защо Раян в 7:00 не кацна, а Ейджиън в 7;20 и следващите са успяли?

 

Благодаря ви.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някакъв ужас беше целият първи полет - такива мятания не бях изживявал досега. Имаше крясъци, писъци, рев и молитви.

Олеле, дано се оправи времето!

Е, няколко магеланци имахме подобни преживяване преди четири месеца, хич не е приятно, ама случват се тия неща ...

 

Я кажете колеги как се справяте със стреса в тези случаи? Приготвил съм си атаракс..

 

Сигурно за всеки е различно,  според мен 2-3 питиета могат да те поотпуснат малко :)  (обаче с уговорката, че ако взимаш някакъв медикамент, трябва да се съобрази дали е възможно). 

В по-общ план - аз в такива случаи се опитвам да си казвам, че каквото има да става, ще става и толкова.  ;)

 

 

И някой има ли обяснение защо Раян в 7:00 не кацна, а Ейджиън в 7;20 и следващите са успяли? 

Конкретнтата обстановка (сила и посока на вятъра) може да бъде много динамична и да се променя с минути, а и крайното решение е на пилотите, така че едва ли има нещо странно в това. 

 

След първи неуспешен опит за кацане в Санторини заради силен страничен вятър 

 

А правихте ли заход към пистата, или врътнахте кръгчета и обърнахне към Атина?

 

Айде леки полети и всичко да мине нормално и спокойно!   :)

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Правихме Заход да. Тогава беше голямото мятане на метри може би от пистата. После излетя отново, но издигайки се пак се мяташе, все едно падаше свободно. След този опит се върнахме в Атина, където кацането пак беше много тежко. :-((

Редактирано от Kaloyan89
Връзка към коментар

Съжалявам за качеството, но с телефон- толкова...На живо беше уникално преживяване.. Аз - в морето, срещу мен - гръмотевична буря над така наречения Исторически полуостров на Истанбул. Беше като фотошоп на живо..за мен снимките запечатват моментното ми съсътояние, затова не ме притеснява дали са с или без фокус, но сега за първи път съжалих, че не съм с хубав фотоапарат...post-2611-0-25236000-1461667793_thumb.jpegpost-2611-0-96432800-1461667877_thumb.jpeg

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Пристигнахме ето с тази машина на летището в Санторини. Хубав, мек, спокоен полет този път. Продължава ваканцията значи :-))

post-1318-0-55321700-1461672191_thumb.jpg

Редактирано от Kaloyan89
  • Харесвам 48
Връзка към коментар

Earl's Regent, Kandy, Sri Lanka

attachicon.giftmp_15750-20160428_175712-408754293.jpg

Инфарктно, но успешно пътуване, с тичане по летищата, съмнителни агенции (биха ми топ триковете), адска жега, и щипка любов ;)

Че е успешно, не вярвам някой да се съмнява☺А като има и любов, можеш да си фърчиш собственокрилно, не ти трябват АК:)))
  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Готови за "излитане" от София, за поредната обиколка из страната - планираме В. Търново (ако не вали ще се отбием на Еменската екопътека), Хаинбоаз, Ямбол, Стара Загора. Да видим как е трафика по нашенските пътища в празничните дни. :O 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На Санторини - в Тира, хотелът е Ел Греко, перфектно време, пием джин около басейна за добре дошли и след малко тръгваме на разходка.

  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Kristian Desev
    • Граф Вронски
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.