Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

В любомия ми град , Истанбул.... Днес - Adalar или Принцовите острови...

 

Ааа, не е ли "принцесовите" о-ви? хаха Буюкада е уникален, предполагам на него сте били, доколкото виждам от снимките? Как го обиколихте - с колело, магаре или пеша?

Връзка към коментар

Турците им казват Adalar  - Островите, ние им казваме Принцовите, не принцесови. Уж заради заточените принцове там, но като гледам природата, надали е било точно заточение ...Снимките са от Буюкада и от Хейбелиада, за другия път си оставих Бургазада и Кънълада..

Хейбелиада го обиколих целия, пеша, за да мога да снимам, другият път  - с колело...За Буюкада - имам да си доразглеждам, на магаре не смея, файтоните ми миришат, така че -  с колело ще е...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Турците им казват Adalar  - Островите, ние им казваме Принцовите, не принцесови. Уж заради заточените принцове там, но като гледам природата, надали е било точно заточение ...Снимките са от Буюкада и от Хейбелиада, за другия път си оставих Бургазада и Кънълада..

Хейбелиада го обиколих целия, пеша, за да мога да снимам, другият път  - с колело...За Буюкада - имам да си доразглеждам, на магаре не смея, файтоните ми миришат, така че -  с колело ще е...

 

Аз обиколих само Буюкада. И го направих изцяло пеша... защото моята приятелка ми сервира, че не може да кара колело точно когато пристигнахме там?! Гледката от върха при манастира е уникална и катеренето на баира си заслужава. Не съм сигурен впрочем колко лесно може да се качиш с колело до върха, особено в жегата. Виждах, че бутаха колелата нагоре, но пък после спускането вероятно си заслужава. Ако не ти се изпречи някое магаре на пътя де :) За файтон и дума да не става да, много гадно мирише..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

ХРИСТОС Воскресе! ..и в Брюксел!...за да сме по добри, сърдечни и съпричастни.Тaкива каквито Ви познавам. Въдете здрави, вие и вашите любими хора, вашите семейства.Светли празници!

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

На Центъра на Сибиу с приятна компания,мамалига и Урсус... ;)

 

Нещо не се справям с качването на снимките от телефона, затова довечера с лаптопа.

Редактирано от elenitta
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

На Центъра на Сибиу с приятна компания,мамалига и Урсус... ;)

 

Нещо не се справям с качването на снимките от телефона, затова довечера с лаптопа.

Да пробваш от местните пастети Pate Sibiu!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

На третото идване до Шотландия най-после остана време за Highlands. Страшна красота- стотици езера, бели овчици пръснати като пуканки по тучни ливади, говеда с бретони, върхове и за десерт- Лох Нес. Неси не видяхме,но пак ще дойдем да го търсим

post-1617-0-59437900-1462137546_thumb.jpg

post-1617-0-33311900-1462137640_thumb.jpg

post-1617-0-49874600-1462137699_thumb.jpg

post-1617-0-83886300-1462137743_thumb.jpg

  • Харесвам 38
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Eva eva
    • iMari
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.