Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Норвегия... Отплаваме от Flam по фиорда, докато Михаел се грижи за българо-корейската ......

Виолета, като се върнете и имаш време, ще се радвам ако споделиш пресни впечатления и съвети от пътуване с малко дете.
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Преди малко пристигнахме в апартамента ни на 10 км от Дубровник. Минахме през Сърбия и Босна и Херцеговина, отбихме се във Вишеград и се нагледахме на впечатляващи гледки.

Тук времето е ветровито и облачно, а утре го дават да вали цял ден. Затова пък ни посрещнаха с подобаваща напитка и страхотна гледка от терасата.

 

post-2889-0-74331700-1463663296_thumb.jpeg

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 24
Връзка към коментар
Георги Матеев

Изкарах един прекрасен следобед в Будапеща с нашия съфорумник Topfly, който бе така любезен да ме разведе навсякъде.

 

Естествено не му се размина кадър със знамето :)

post-1175-0-30530700-1463681465_thumb.jpg

  • Харесвам 42
Връзка към коментар
Георги Матеев

Тази сутрин Topfly ме открехна на една унгарска тайна - минералните бани в Будапеща. Добре се поплацикахме, а и гледката от откритото джакузи на покрива определено си струваше :)

post-1175-0-33218600-1463749909_thumb.jpg

  • Харесвам 30
Връзка към коментар

Тази сутрин Topfly ме открехна на една унгарска тайна - минералните бани в Будапеща. Добре се поплацикахме, а и гледката от откритото джакузи на покрива определено си струваше :)

attachicon.gif20160520_150732.jpg

 

Надявам се, че ще спиш като къпан тази вечер ;)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Георги Матеев

След транзитна нощувка във Франция - на 2 км от женевското летище - сега съм обратно на терминала, чакайки полета за Франкфурт->Пекин след 3 часа. Убивам времето приятно размазал се на един от фотьойлите в Dnata Skyview Lounge и наслаждавайки се на директната гледка към пистата. Много силна спотърска точка.

 

След Китай продължавам към Нова Зеландия, Фиджи, Вануату, Тонга и Самоа. При повечко късмет може да отскоча и до Американска Самоа (ако местните имиграционни власти отговорят на имейла ми с точна информация за входната процедура).

 

С други думи - следващите 15 дни се очертават доста екзотични. Да видим този път на кой ден ще изгоря от слънцето :)

  • Харесвам 40
Връзка към коментар

В Нара , Япония - на мини магеланска среща на по бира и разни други неща с Емил и Мариета. Чудесен завършек на деня в препоран от Самурайка ресторант.

attachicon.gif20160521_175523.jpgattachicon.gif20160521_173749.jpgattachicon.gif20160521_172334.jpg

Ахааааа, като гледам и си прекарвате добре с разни мръвкуни на скарата!Наздравееее и завижд, завижд, завиииижд :)))
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

За мини магеланската среща Clete ме е изпреварила.Жалко,че Самурайка не успя да дойде.

Последна вечер в Япония,последен онсен.Снимки от онсена няма да качвам,за да не стресирам някого.Иначе чудесен ден в Киото и Нара.

post-1326-0-03024500-1463834767_thumb.jpeg

  • Харесвам 34
Връзка към коментар
Евгени Димитров

След транзитна нощувка във Франция - на 2 км от женевското летище - сега съм обратно на терминала, чакайки полета за Франкфурт->Пекин след 3 часа. Убивам времето приятно размазал се на един от фотьойлите в Dnata Skyview Lounge и наслаждавайки се на директната гледка към пистата. Много силна спотърска точка.

След Китай продължавам към Нова Зеландия, Фиджи, Вануату, Тонга и Самоа. При повечко късмет може да отскоча и до Американска Самоа (ако местните имиграционни власти отговорят на имейла ми с точна информация за входната процедура).

С други думи - следващите 15 дни се очертават доста екзотични. Да видим този път на кой ден ще изгоря от слънцето :)

Матеев, много си гаден ;) Аз пък след малко ще отивам да работя

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Матеев, много си гаден ;)

Толкова съм гаден, че пътьом във Франкфурт ударих едни вурстчета и доматена супа. И те бяха много гадни :)

post-1175-0-20936100-1463842989_thumb.jpg

 

Наздраве на всички и хубава събота пожелавам. Сега се отдавам на активни магелански дейности, пряко свързани с бара на Sky Lounge ;)

 

P.S. Споменавал ли съм скоро колко си обожавам Дайнърса?

  • Харесвам 19
Връзка към коментар

За мини магеланската среща Clete ме е изпреварила.Жалко,че Самурайка не успя да дойде.

Последна вечер в Япония,последен онсен.Снимки от онсена няма да качвам,за да не стресирам някого.Иначе чудесен ден в Киото и Нара.

attachicon.gifimage.jpeg

 

Ау, били сте в Tanaka! И аз много съжалявам, че не можах да дойда. Дано да ви е харесало!

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • yavorfly
    • Ludmila
    • jorocontrola
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.