Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

На Теиде, по-точно над 2000м където е пълно в момента  с цъфнали червени Tajinaste, типичното цвете, което вирее на тези сурови места и цъфти по това време на годината.

13267813_10205391499300541_3198610387314414060_n.jpg

 

  • Харесвам 43
Връзка към коментар

В лонджа на летището в Доха.Чакаме да приготвят закуската.

Последната гъзария на летището-вътрешен транспорт.

post-1326-0-40417400-1463967716_thumb.jpeg

В момента го тестват.Ще заработи след месец.

Който пътува до Токио-Нарита да не търси лонджа.За нищо не става.Една малка стайчка със стара мебелировка,нищо за ядене,само безалкохолни напитки и бира.

За сметка на това там се запознахме с един японец,говорещ прекрасно български.Живял е 15 години в България.Каза,че е бил продуцент на ФСБ и Сигнал.Преди няколко години се прибрал в Япония и сега има малък ресторант в Токио,където сервира и някои български манджи.

  • Харесвам 34
Връзка към коментар

Да, препоръчвам ...:) През няколко къщи от нашата, а след около месец ще почне да мирише и на малини...:)

 

При мен бащиния род е оттук , с удоволствие бих се срещнала с магеланец= половин земляк на родна почва:)

Може да организираме една троянска магеланската среща,само да не е на Хитър Петър.
  • Харесвам 7
Връзка към коментар
Георги Матеев

Изнервих се максимално на орязания китайски интернет. Баннато е кажи-речи всичко - от facebook, whatsapp и gmail до skype, youtube, booking.com и каквото западно се сетите още. Единствено viber сработва частично, но и той е на настроения. Голям firewall голямо чудо :)

 

За сметка на това бизнес салона на терминал 3 на летището в Пекин (където съм в момента) е УМОПОМРАЧИТЕЛЕН. Би дори и салона на Лондон Хийтроу, който досега ми беше топ фаворит. Огромен е и с много хубав дизайн с гледка към пистите. Има 4 готвача, които на момента ти приготвят храна по заявка. Отделно има готови 10-ина топли ястия, салати, супи, снаксове, десерти, голямо разнообразие от алкохолни и безалкохолни напитки и тн. Няма никакво ограничение във времето на престой. Толкова е удобен, че даже мисля на връщане да си отменя хотела и 10-те часа транзит да ги изкарам в салона.

 

Иначе след няколко часа излитам за Оклънд. Нямам търпение да кацна в Нова Зеландия :)

 

EDIT: Една табелка в салона ме спечели завинаги: "Съжаляваме, но не можем да приемем Вашия бакшиш" :) Ааа има също и възможност за безплатен душ. И огромен аквариум с рибки. Въобще колкото повече се разхождам из BGS Premier Lounge толкова повече ми допада.

 

EDIT2: Еврика, arenabg.com се отвори и си дърпам новия епизод на Game Of Thrones. Благодаря на китайското правителство, което не е счело този сайт за 'опасен' :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 42
Връзка към коментар

Добро утро от Пекин. 9-часовият полет от Франкфурт беше нормален, а Air China въобще не са толкова зле, колкото очаквах. Само стюардесите леко го играеха строгите господарки, ама с тоя контингент ги разбирам. Не позволяваха ползване на абсолютно никакви електронни устройства, дори в полетен режим, което беше странно.

 

Хах Жоре, за строгите господарки, които не говорят английски и мизерното транзитно хотелче точно си го описал, че и нашето впечатление беше такова ;) Enjoy!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 Само стюардесите леко го играеха строгите господарки

Хах Жоре, за строгите господарки...

E, вкусове всякакви, има хора - точно по това си падат  :biggrin:

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Може да организираме една троянска магеланската среща,само да не е на Хитър Петър.

Емо, добре дошъл обратно :)

Не можехме да се видим много на летището, но следващия път ще го организираме по-добре :)

 

За да не остана и аз по-назад, гледайки как маса народ се изсипва тук - поздрави на всички от Дубай :)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Изнервих се максимално на орязания китайски интернет. Баннато е кажи-речи всичко - от facebook, whatsapp и gmail до skype, youtube, booking.com и каквото западно се сетите още. Единствено viber сработва частично, но и той е на настроения. Голям firewall голямо чудо :)

 

Опитай с Wechat. всички мои познати в Китай го ползват безпроблемно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да се отбележа и аз от пустинята. :) На летището в Доха. Не се вредихме за тура в 8ч. За този в 11 нямаме време. Та едни 8 часа ще си обикаляме и зяпаме самолетите.post-228-0-79341900-1464071439_thumb.jpgpost-228-0-58797500-1464071519_thumb.jpg

Редактирано от clete
  • Харесвам 20
Връзка към коментар

Искрено ти завиждам.Ние нямахме време и това ще е една от причините някога да се върна в Норвегия.Знам,че някои ще възроптаят,че мястото е много туристърско,но аз усещам,че ме влече.Дано и вие сте изпитали положителни емоции там.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Ludmila
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.