Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Къде е това? Изглежда готино.

Малко след Джумаята, вдясно. Страхотен квартал, за който от малки сме си пожелавали да придобие днешния си вид. Ще става все по-актуален.

 

Днес родният ми Пловдив ме изненада с много европейски вид на много места и обекти.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

:lol: Поне до вчера я имаше... За мен е около 300 км до там.

 

Тъкмо като пристигнах:

 

...

 

 

Eх, sasho, аз пък тъкмо я поставих...

 

post-735-0-03206900-1465845548_thumb.png

 

...и трябва да я сменям. :)

 

post-735-0-91387700-1465845569_thumb.png

 

То бива красота, ама чак толкова!

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 17
Връзка към коментар

Амулиани... Малко , китно островче и най - ужасната квартира, на която някога съм попадала..

Ива, много красиви снимки. :) Защо така с квартирата?

Връзка към коментар

Ива, много красиви снимки. :) Защо така с квартирата?

 

Защото това , което получаваме за тази цена просто не си заслужава...Но аз съм си виновна, то се гледа по - внимателно....Като чета отзиви на други туристи не винаги вярвам на всичко написано, и този път си го отнесох ...Да не говорим, че и от описаните неща някои липсват, ама вече не мога да си развалям почивката заради това...Каквото -  такова, нали има море, слънце и приятели...:)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Защото това , което получаваме за тази цена просто не си заслужава...Но аз съм си виновна, то се гледа по - внимателно....Като чета отзиви на други туристи не винаги вярвам на всичко написано, и този път си го отнесох ...Да не говорим, че и от описаните неща някои липсват, ама вече не мога да си развалям почивката заради това...Каквото -  такова, нали има море, слънце и приятели...:)

Ами, да - точно така, не си разваляй настроението и почивчицата.Аз в такива случаи си викам - нали има креват и баня, колко му трябва на човек.:)

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.