Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Чак подготвени, не бих казала! Аз го карах със сандали - пешеходните ми колумбийки, които отново се доказаха. Фенерчетата ни бяха телефоните (нали имат такава опция).

Всичко беше като приказка. От дърветата, мъглата която ни заобикаляше и чак докрая на пътеката със стръмните скали. Разбира се, аз чак на връщане забелязах някои подробности (дълбочината на пропастта), но това само повдигна адреналина. Сигурна съм, че при хубаво време има запомнящи се гледки чак до океана.

И си е заслужила името - зелена!! :)

Не знам защо, но от такива места имам чувството че всеки момент ще ме полази някоя гадина :-) Имаше ли змии, гущери, жаби или други гадинки?
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам защо, но от такива места имам чувството че всеки момент ще ме полази някоя гадина :-) Имаше ли змии, гущери, жаби или други гадинки?

Не. Нито една животинка не съм видяла, а походих доста и то по време на и след дъжд. Дори червейче не съм видяла. Просто няма... Ще видя утре как ще е.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В Adaaran Prestige Ocean Villas

 

Най-после ... :)

Приятно изкарване ... чакаме отзиви...

randi, само да споделя, че официално ми ставаш любимия магелански фотограф!

Вече си има фен група - поне от двама. :)

 

А и снима със сапунерка ... доколкото си спомням - бях разпитвал по повод някакъв водопад ...

Редактирано от ven62
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

 

А и снима със сапунерка ... доколкото си спомням - бях разпитвал по повод някакъв водопад ...

 

А, със сигурност прави някаква пост-обработка, но от онези, които поне моето съзнание възприема като естествени и естетични...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А, със сигурност прави някаква пост-обработка, но от онези, които поне моето съзнание възприема като естествени и естетични...

Да си признае :)  т.е. малко да ни (ме) ограмоти. :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Наистина се радвам, че снимките ви харесват! Мен ми се ще да постигна още, че не съм доволен от това, което се получава за сега... Снимам със сапунерка. Обработката на снимките е сведена до абсолютния минимум и снимките са съвсем реални. Всъщност нямам големи познания при обработката във фотошопа а и съм свикнал да не правя остри и нереални обработки, тъй като в спотърските сайтове има строги изисквания за снимките и не се допускат нереални снимки с прекалено ярки цветове, или каквито и да било други корекции. Общо взето при тези снимки съм изправял хоризонта, кадрирал съм, ако има нужда(изрязвам част от снимката), намалял съм размера, оправял съм хистограмата и съм шарпвал леко.

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

Привет от Мелиля - един от двата основни испански анклава в северна Африка, граничещ с Мароко. Толкова много красота, събрана на толкова малко място...

 

Дори не бях чувала за Мелиля :) Супер изглежда

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Това наистина ли се води като област Андалусия ? Изглежда уникално, знаех за Сеута, но това го бях чувал бегло:) И ако мога да си допълня въпроса - коя е държавата в чужбина в която си бил в най-много различни градове ?

Редактирано от edbloom
Връзка към коментар

Наистина се радвам, че снимките ви харесват! Мен ми се ще да постигна още, че не съм доволен от това, което се получава за сега... Снимам със сапунерка. Обработката на снимките е сведена до абсолютния минимум и снимките са съвсем реални. Всъщност нямам големи познания при обработката във фотошопа а и съм свикнал да не правя остри и нереални обработки, тъй като в спотърските сайтове има строги изисквания за снимките и не се допускат нереални снимки с прекалено ярки цветове, или каквито и да било други корекции. Общо взето при тези снимки съм изправял хоризонта, кадрирал съм, ако има нужда(изрязвам част от снимката), намалял съм размера, оправял съм хистограмата и съм шарпвал леко.

 

А с коя програма обработваш?

Връзка към коментар

Привет от Мелиля - един от двата основни испански анклава в северна Африка, граничещ с Мароко. Толкова много красота, събрана на толкова малко място...

Уау! Страхотно!

Наистина се радвам, че снимките ви харесват! Мен ми се ще да постигна още, че не съм доволен от това, което се получава за сега... Снимам със сапунерка. Обработката на снимките е сведена до абсолютния минимум и снимките са съвсем реални. Всъщност нямам големи познания при обработката във фотошопа а и съм свикнал да не правя остри и нереални обработки, тъй като в спотърските сайтове има строги изисквания за снимките и не се допускат нереални снимки с прекалено ярки цветове, или каквито и да било други корекции. Общо взето при тези снимки съм изправял хоризонта, кадрирал съм, ако има нужда(изрязвам част от снимката), намалял съм размера, оправял съм хистограмата и съм шарпвал леко.

А всъщност каква е сапунерката....? :)...

Страхотни снимки. Поздравления.

Връзка към коментар

Това наистина ли се води като област Андалусия ? Изглежда уникално, знаех за Сеута, но това го бях чувал бегло:) И ако мога да си допълня въпроса - коя е държавата в чужбина в която си бил в най-много различни градове ?

Мелиля е напълно автономен град и не е област Андалусия.

 

Чехия, в която съм бил в повече от 30 населени места.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.