Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Обедно стартирах с Pico Dos Barcelos:

Истинско удоволствие. :)

Тази ми ти Полиииии, ах, каква скрита лимонка! ;) ;) ;) Ма какви са тез висини, дето ги преодоляваш, бе, какви са тез красоти? :unsure: :unsure: :unsure:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

След слънчевите снимки на Поли малко снежни от Исландия. Днес Myvath - Akureyri... Пътьом през Grjotagia, Dimmudorgir, Kirkja, Skutustadagigar, Godafoss, Grenevik....и за завършек Сияние...

Жестоко...

Но-о,... няма да се разминеш само с няколко поста в "В момента съм ..."

Чакаме подробен доклад в подходяща тема. :)

Приятно изкарване и на останалите ви дни в Исландия.  :)

Връзка към коментар

randi, моля те планирай си една Япония за тази пролет, че имам нужда от добър фотограф. Предлагам безплатно настаняване в замяна. :) С други думи - фен групата е от трима вече.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

randi, моля те планирай си една Япония за тази пролет, че имам нужда от добър фотограф. Предлагам безплатно настаняване в замяна. :) С други думи - фен групата е от трима вече.

Ама как от трима? Аз мисля, че е поне двуцифрено число фен групата, при това не от най-малките. Аз лично също много харесвам снимките на randi, ама като не живея в Япония, нямам какво да предложа в замяна. :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Последни снимки от Мелиля, която остави в мен прекрасни впечатления. След час излитам към Мадрид / София и се настройвам психически за отрицателните температури :)

И аз съм впечатлен от Мелиля(от твоя репортаж :))Много ми хареса и зелето на пред,пред последната снимка.Другата испанска област в Мароко - Сеута като че ли не е толкова хубава?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

randi, моля те планирай си една Япония за тази пролет, че имам нужда от добър фотограф. Предлагам безплатно настаняване в замяна. :) С други думи - фен групата е от трима вече.

И ме вземи - ще ръкопляскам на всяко твое "щрак". :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Изненада ме :) Очаквах по-голяма държава. Предполагам, че не си живял в Чехия. Или греша?

Не съм живял в Чехия, но в недалечното минало ходех там по работа на всеки 2-3 месеца и бая пообиколих страната.

 

И аз съм впечатлен от Мелиля(от твоя репортаж :))Много ми хареса и зелето на пред,пред последната снимка.Другата испанска област в Мароко - Сеута като че ли не е толкова хубава?

Все още не съм бил в Сеута и не мога да направя сравнение, но Мелиля определено ме изненада много положително :)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Скромничко за днес от Akureyri до Blonduos, с леко отклонение до Слончето - Hvitserkur

 

Кажи ми, че не сте с 4х4, pls, pls. :)

 

Така и аз ще имам шанс март месец. :)

Редактирано от ven62
Връзка към коментар

randi, моля те планирай си една Япония за тази пролет, че имам нужда от добър фотограф. Предлагам безплатно настаняване в замяна. :) С други думи - фен групата е от трима вече.

Япония ми е мечта... Мен не ми трябва много канене, че да взема да дойда! :)  :)  :)  :crazypilot:

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Япония ми е мечта... Мен не ми трябва много канене, че да взема да дойда! :)  :)  :)  :crazypilot:

 

 

Какво за Япония? Кога заминаваме? :-)

В момента - в жегата на Кот д'Воар...

 

27+ и не спада, а е 23ч.

 

http://www.accuweather.com/en/ci/abidjan/113725/weather-forecast/113725

 

Компът ми едва смогва да рендва видео и фото.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Какво за Япония? Кога заминаваме? :-)В момента - в жегата на Кот д'Воар...

 

27+ и не спада, а е 23ч.

 

http://www.accuweather.com/en/ci/abidjan/113725/weather-forecast/113725

 

Компът ми едва смогва да рендва видео и фото.

Оф, не се оплаквай, че има и по - лошо, същите градуси, ама с минус отпред.:((((((

Даже и нетЯт иде на пресекулки и с подсмърчане, измежду ледените висулки наоколо.:((((

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

В Чанг Рай на фестивала на цветята, но незнайно защо не ще да се качи снимка с цветя, затова The White Temple.

Мога да кача вместо вас от миналата година. :D

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Китайската нова година в Брюксел.

Годината на петела post-1418-0-07110300-1485628478_thumb.jpg

резбована храна/плодове  post-1418-0-62815100-1485628574_thumb.jpg

танци оот района на Шангхай post-1418-0-75266300-1485628647_thumb.jpg

посрещане на дракона post-1418-0-84408200-1485628729_thumb.jpg

жълтият дракон, червеният не успях да снимам post-1418-0-31448000-1485628789_thumb.jpg

 

  • Харесвам 36
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • Граф Вронски
    • dechy
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.