Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Втория ден в Будапеща отново мъгла, гледки йок, много лед и китайци. :)

Теди,като няма гледки,наблягайте с Влади на бирата с фъстъци. ;)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

BKK за пореден път-през деня спя, щото популярните туристически обекти и всякаква друга скука съм ги обиколил преди години така че проверявам ще остане ли града в топ 10 като дестинация за нощен живот и с..с 

За съжаление от преди няколко месеца до сега са разчистили района на Sukhumvit rd. от стотиците подвижни барове които заменяха стотиците подвижни магазини от полунощ до сутринта-другото си е същото.....

Връзка към коментар

Последни разходки в околията на Чанг Рай.

Един сутрешен водопад-Khunkorn

post-1326-0-24160800-1485842329_thumb.jpg

И да пунктирам Лорънс-чаена плантация,езеро,студен зелен чай и пудинг от зелен чай

post-1326-0-83874700-1485842557_thumb.jpg

Редактирано от Emil Chakalov
  • Харесвам 32
Връзка към коментар

Откъде точно е снимката? 

 

Точно оттук

 

Mittenwald, Германия. От там с лифта Karwendelbahn до горе, където има различни пътеки с невероятни гледки във всички посоки.

Редактирано от П.Кръстев
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Днес в ужасно мъгливото Бергамо, утре се надявам да съм на по-топло място.

Много потискащо!

А,Бергамо е толкова красив,когато е слънчево.Един от любимите ми италиански градове. ;)

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

половината ми манджи изглеждат по този начин...ма вие щом се счупвате от ядене, значи имат различен вкус от моите ;)

За мен тайландската кухня е сред най-лошите в ЮА-може би спори само с филипинската, визирам озахаряване на почти всичко, а за филипинската пържене до припадък, общото на двете е микроскопичното използване на свежи зеленчуци с мноого малки изключения (грийн папая салад и някаква с краставица и мента-другото е за украса)

Та и в момента съм в Тайланд и днес си купих нарязани зеленчуци от супермаркета-има и зехтин и балсамико на щанда за ползване, че си оправих сладникаво-джиндифиловия вкус който е общ за почти всичко тайландско. Разбира се изказвам лично мнение от много пътувания в ЮА и не искам да споря с никого.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Mary, и друг път съм го казвала, но пак ще го повторя. Правиш невероятни снимки - и като качество, и като уловен момент. Успяваш да вкараш /поне на мен/ винаги една такава еретична мисъл "Искам и аз там, защо не съм и аз там?" От която понякога се раждат планове, а понякога си остават само мечти. Но и в двата случая е добре.

Rainy, честит рожден ден! Бъди здрава, все така креативна и организирана, с прекрасно чувство за хумор и отзивчива към неволите на околните! Пожелавам ти реализиране на много планове за пътешествия /и не само/ и все по-смели мечти! И продължавай все така подробно да описваш плановете си. Искрено се кефя на всички подробности, които включваш в тях, както и на постоянството, с което го правиш.

В заключение - бъдете здрави и двете и искрено се забавлявайте от пътуването! И разбира се, че чакаме репортаж от него.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • radi777
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.