Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Хм, интересно, беше избран и за 2014 г. Явно си е абониран за наградата :)

Абе, не знам, но беше фраш, а вътре няма и една маса - взимаш и бягаш. Другият е на 20 м., изглежда по-луксозен, вътре масички да седнеш като бЕл човек, но имаше точно трима души. То, явно като тръгне приказката...
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А крокодилско хапна ли? Или ти дожаля за гадинките? Лорънс каза, че жестоко готино. Аз не успях.

Ядохме в Канчанабури.На жената и хареса.Аз имах стомашни проблеми този ден и не ми хареса,но цял ден бях на чай и спрайт със сол.Това последното по препоръка на местната ни гидка за деня.

Сърдечно благодаря! Запазих Tara Place и аз :) Приятно изкарване :)

Запазвайте,запазвайте!

Пък Duke обира комисионните.Половин България е натъпкал в Tara place!

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Аз имах стомашни проблеми този ден и не ми хареса,но цял ден бях на чай и спрайт със сол.Това последното по препоръка на местната ни гидка за деня.

 

И проработи ли?

Връзка към коментар

И проработи ли?

Не.

Вечерта ходих в една аптека в Канчанабури.Момчето говореше до ър английски,обясних му и ми даде едни малки хапчета,които ми решиха проблема.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Запазвайте,запазвайте!

Пък Duke обира комисионните.Половин България е натъпкал в Tara place!

 

Ама сте доволни, нали? Според мен хотелчето е супер откъдето и да го погледнеш!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

А крокодилско хапна ли? Или ти дожаля за гадинките? Лорънс каза, че жестоко готино. Аз не успях.

Да уточня, говорех за крокодилското, сготвено по страхотната френска рецепта с мед и вино в бъгс кафето в Сием Рип. Иначе го има на цър-пър, бургери и т.н. на доста места. Пак е ок, ама нищо общо с онова.

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ама сте доволни, нали? Според мен хотелчето е супер откъдето и да го погледнеш!

Абсолютно си прав.Хотелчето си е супер!

Да уточня, говорех за крокодилското, сготвено по страхотната френска рецепта с мед и вино в бъгс кафето в Сием Рип. Иначе го има на цър-пър, бургери и т.н. на доста места. Пак е ок, ама нищо общо с онова.

Ние го ядохме в Париж-Кан в Канчанабури,близо до твоя гестхауз.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ще ти отговоря сега,докато помня цените.

Спим в Tara place,което е близо до Каосан.С такси с метер до фермата 400бата.В цената влиза бакшиш и 50 бата такса за магистрала.Пътува се около час.Входът за зоото е 300бата.

После от там до Ancient Siam за 100бата на пазарлък.Входът за музея е 700бата на човек.Голф количка е 150бата/час.Искат шофьорска книжка.Ние ползвахме безплатните автобуси.Обиколката е два часа.Прави спирки на няколко места и казват колко минути е паузата.Можеш да си вземеш безплатен аудиогид.На автобуса имаше гид,но говореше само на тайландски.

Обратно до хотела пак с такси с метер по магистралата-500бата с бакшиша.

 

Емо, а как се придвижихте от летището до Tara Place? Такси?

Връзка към коментар

Емо, а как се придвижихте от летището до Tara Place? Такси?

Дойдохме с автобус от Канчанабури.

Евгения дойдоха със Скайтрена и после такси.Мисля,че каза 150бата за влака за двама+80 бата такси.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

След малко отивам на кино в Atrium mall в Карачи. Ще гледам "Предизвестена смърт", късна прожекция в полунощ.

 

Нищо особено, разбира се, но според един съфорумец това да отидеш на кино в Пакистан било нещо като Алиса в страната на чудесата и реших да споделя за тази нечувана "екзотика" :)

 

Апропо, местните молове са по-лъскави от софийските.

  • Харесвам 32
Връзка към коментар

Последен ден на Лансароте, с прогноза за гръмотевична буря и адски силен вятър утре точно около полета ни, някой може ли да ми каже дали има шанс да излетим при 66 км в час? Или по-скоро опасност, не шанс...

Редактирано от searus
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.