Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Абе, хора, февруари е, бе! Що сте се юрнали към тропически гледки, време е за ски. Сняг, слънце, скиии!   :)
Ето, доказвам: Скиорски красоти от Алпите   :)

post-5042-0-36587600-1486803710_thumb.jpg

post-5042-0-05481800-1486804013_thumb.jpg

post-5042-0-52359900-1486804405_thumb.jpg

post-5042-0-67343300-1486804413_thumb.jpg

post-5042-0-85037000-1486804434_thumb.jpg

post-5042-0-64431700-1486804449_thumb.jpg

post-5042-0-59533900-1486804469_thumb.jpg

post-5042-0-85565700-1486804481_thumb.jpg

Редактирано от iaia_mama
  • Харесвам 40
Връзка към коментар

Последен ден на Лансароте, с прогноза за гръмотевична буря и адски силен вятър утре точно около полета ни, някой може ли да ми каже дали има шанс да излетим при 66 км в час? Или по-скоро опасност, не шанс...

За опасност, те си знаят работата, при много силен вятър ще чакате...

Връзка към коментар

За опасност, те си знаят работата, при много силен вятър ще чакате...

Не се съмнявам, че си знаят работата, просто имам нужда да се подготвя психически, часове висене с малко дете... Не че имаме избор

Връзка към коментар

И последно от Италия :( - Болоня:

bibi, аз ще вървя след теб :) в Болоня съм след 2 месеца. Тези "мръвки" в заведение ли са и, ако да, спомняш ли си къде е това разкошно място?

След малко отивам на кино в Atrium mall в Карачи. Ще гледам "Предизвестена смърт", късна прожекция в полунощ.

 

Нищо особено, разбира се, но според един съфорумец това да отидеш на кино в Пакистан било нещо като Алиса в страната на чудесата и реших да споделя за тази нечувана "екзотика" :)

 

Апропо, местните молове са по-лъскави от софийските.

Георги, като имаш време, да кажеш как е в киното, може ли?

Връзка към коментар

bibi, аз ще вървя след теб :) в Болоня съм след 2 месеца. Тези "мръвки" в заведение ли са и, ако да, спомняш ли си къде е това разкошно място?

Прилича ми на улицата на шунките - пресечка до Piazza Maggiore - влиза се през нещо като безистен - зад фонтана на Нептун завивате наляво през площадчето и излизате на уличка със заведения, чиито маси са директно навън. Сервират вина, шунки и сирена.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Абе, хора, февруари е, бе! Що сте се юрнали към тропически гледки, време е за ски. Сняг, слънце, скиии!   :)

Ето, доказвам: Скиорски красоти от Алпите   :)

Ами ние сме си в Алпите , ама защо не използваш скиорските теми  :)

Връзка към коментар

Не се съмнявам, че си знаят работата, просто имам нужда да се подготвя психически, часове висене с малко дете... Не че имаме избор

Eто тук и тук може да следиш в реално време вятъра - като цъкнеш в определена точка дава и скоростта. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Не се съмнявам, че си знаят работата, просто имам нужда да се подготвя психически, часове висене с малко дете... Не че имаме избор

 

След проверките има детска пързалка и заведения, а мисля, че може да излизате покрай вип салона на тераса, за цигара, ако сте пушачи. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След проверките има детска пързалка и заведения, а мисля, че може да излизате покрай вип салона на тераса, за цигара, ако сте пушачи.

 

Новината за пързалката е наистина добра, благодаря! Ние сме лесни, не сме пушачи, ама дребното има огромна нужда от движение...

Eто тук и тук може да следиш в реално време вятъра - като цъкнеш в определена точка дава и скоростта.

 

А само от любопитство, при каква скорост на вятъра няма дори да направят опит за излитане?
Връзка към коментар

Днес посетихме едно от най — хубавите места в личната ми класация. Думите не ми стигат да опиша емоцията. Гуатапе, Колумбия.

 Завиждам! Slujitel, ти не замина ли през ноември за Колумбия (и Еквадор). И още си там? :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Георги, като имаш време, да кажеш как е в киното, може ли?

Киното в Карачи беше доста добро, във всеки случай салона беше по-хубав от тези на Арена примерно.

 

Но не мина без нещо забавно. След като изгледахме трейлърите за предстоящи филми на екрана се появи надпис "Любезно ви молим да станете за химна на Пакистан". След което тръгна техния химн, акомпаниран от пропагандно видео, и наистина цялата зала се изправи на крака. Такова нещо не бях виждал досега. След това вече почна самия филм...

  • Харесвам 23
Връзка към коментар

Светлинно шоу на трите граници в Пуерто Игуасу. Шоуто пресъздава историята трите държави-Бразилия, Аржентина и Парагвай и се повтаря от 19 до 21часа през един час. Уникално 3d изпълнение с танци, фигури, светлини и вода. Жалко , че не мога да кача видео, тъй като файла е много голям:

post-511-0-46220300-1487031919_thumb.jpg

post-511-0-96218100-1487031986_thumb.jpg

post-511-0-63792000-1487032013_thumb.jpg

post-511-0-78780600-1487032066_thumb.jpg

post-511-0-14456200-1487032140_thumb.jpg

Редактирано от liliya
  • Харесвам 34
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Яничка
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.