Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Завиждам! Slujitel, ти не замина ли през ноември за Колумбия (и Еквадор). И още си там? :)

Неее, ноември бях в Иран, Армения и Грузия, сега съм в Колумбия и Еквадор.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Честит ви Св.Валентин или Св. Трифон, който каквото празнува, от тематичният хотел Vinum в Трир, Германия! Не само грузинците, но и тук подаряват вино. И мисля не само на тази дата. Добра локация за обиколка на района. Летще Хан е на 1 час с Флибко.

Тук се адаптирам от Азия към Европа. Вчера спах цял ден и едва днес видях градчето. Много приятно, заслужава да се посети.

post-4496-0-87917200-1487068934_thumb.jpg

post-4496-0-52521200-1487069026_thumb.jpg

  • Харесвам 33
Връзка към коментар

Ко Паям. Тайланд.

Препоръчвам на хора, които обичат природа. Няма организирани туристи, няма пътища, няма транспорт, освен мото такси. Недокосната природа.post-4799-0-66785500-1487083621_thumb.jpgpost-4799-0-18115700-1487083784_thumb.jpgpost-4799-0-95444000-1487083930_thumb.jpg

 

Компания за обяд в ресторанта на хотела.post-4799-0-84995300-1487083687_thumb.jpgpost-4799-0-39390800-1487083743_thumb.jpg

  • Харесвам 49
Връзка към коментар

Marisha,  егати кефааа !

Дълго избирах място в Тайланд, където мога да се насладя на тишина и спокойствие и да си почина истински. Минали сме вече през туристически дестинации там преди няколко години и не ме интересуват вече. Дори тогава беше навалица, сега изобщо не мога да си представя какво е.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дълго избирах място в Тайланд, където мога да се насладя на тишина и спокойствие и да си почина истински. Минали сме вече през туристически дестинации там преди няколко години и не ме интересуват вече. Дори тогава беше навалица, сега изобщо не мога да си представя какво е.

И сега е така. Ще споделиш ли как класираш островите в Тайланд, които си посетила? И други могат да го направят. Ще е полезно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Много ми е трудно, защото всички посещения  бяха преди 3-5 години. Сега от четеното в интернет разбирам, че не е същото. Например преди 5 години Ко Ланта не беше много посещаван остров, в Ао Нанг също нямаше организирани туристи, сега вече не е така. В дъното на класация при всички случаи е Пукет и Ко Самуи. Ко Тао е за дайвери.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз съм на най-скучното място на света (ако гледам снимките и местата, които посещавате напоследък), на всичкото отгоре, не за кеф, а по работа. :(

Много съм нещастна, Canary Wharf, London, UK

 

IMG_20170214_0816243871.jpg

 

Добре че поне времето е приемливо, като за тук. Само малко вали и само малко духа ;)

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Аз съм на най-скучното място на света (ако гледам снимките и местата, които посещавате напоследък), на всичкото отгоре, не за кеф, а по работа. :(

Много съм нещастна, Canary Wharf, London, UK

 

attachicon.gifIMG_20170214_0816243871.jpg

 

Добре че поне времето е приемливо, като за тук. Само малко вали и само малко духа ;)

Такава мъка се бори само в местните барове и пъбове :)

  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Ко Паям. Тайланд.

Препоръчвам на хора, които обичат природа. Няма организирани туристи, няма пътища, няма транспорт, освен мото такси. Недокосната природа.attachicon.gifIMG_20170212_102124_HDR.jpgattachicon.gifIMG_20170214_164026_HDR.jpgattachicon.gifIMG_20170212_182018_HDR.jpg

 

Компания за обяд в ресторанта на хотела.attachicon.gifIMG_1.jpgattachicon.gifIMG_20170213_160914_HDR.jpg

Какъв разкош-недокосната природа!

Връзка към коментар

 

"Такава мъка се бори само в местните барове и пъбове "

 

Тъпо е да си сам, дори и в местния бар. Не че няма, ама колегите ми са нещо побъркани и като свършим 11-часовия работен ден, всеки се мята я на метро, я на нещо друго и по хотелите. И аз следвам светлия им пример ;) За щастие, днес ще свършим в по-човешко време, но пък за сметка на това утре сутринта ще гоня полета на British в 8,10 сутринта. Дано не решат в последния момент да стачкуват.

 

С едно изречение, не обичам да ходя в Лондон в командировка. Друго си е човек да отиде на разходка :)

Връзка към коментар

Летище Варна (: Първия ми полет от Варна....колко е хубаво да не пътуваш 6-7 часа до друг град, за да хванеш полета от там :Р

 

DSC03482.jpg

Основен мотив, когато защитавам тезата "Защо не бих живял извън София" :D

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Основен мотив, когато защитавам тезата "Защо не бих живял извън София" :D

хехе За нас наказаните от Варна пътуването започва като кацнем на летището в София(поне за връщане от европейските дестинации).Дори и от Дубай примерно полета е по-къс отколкото после прибирането до Варна. :(

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   2 магеланци

    • marycap
    • Роми
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.