Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Гранд Каньон, Eagle point със Skywalk. Гледките са уникални, времето е с нас, густо майна, както казват във Вегас:)

post-1316-0-48393900-1414287101_thumb.jpg

Долу в ниското се вижда и поспадналата река Колорадо-ва.

post-1316-0-12755700-1414287286_thumb.jpg

Каньона го препоръчвам на всеки, Вегас - не...

  • Харесвам 15
Връзка към коментар

В любимия ми град. Майничкиии, голям стрес - от лятото в Япония, тука дъъъъъжд и сняг :santaclaus: Да не би, Дядо Коледа да иде по-рано тази година? ;) ;) ;) ;)Че още не съм му написала писмо. :wacko: :wacko:

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Алексссс, как се радвам,че сме съгражданки. Та и аз на топло вкъщи и чертая план за следвашите пътешествия.А тези,които се обаждат от топли места да не ни дразнят допълнително...

Връзка към коментар

 

Другите трима - Леонардо, Донатело и Рафаело не са ли в града? :P

 

 

attachicon.gifХудожници.jpg

Ако ги видя непременно ще сигнализирам.

Засега наздраве от Piazza della Signoria, където само горепосочените отсъстват. :)

Редактирано от Mary
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

все още в очарователната гняс на катманду. Без ирония, наистина си е очарователна :)

Видяхме се набързо с Вальо, знамето е снимано пред президентския дворец, поради липса на друга забележителност в района. А аз нямах време да скитам по-далеч, че още не съм си оправяла багажа.

Сутринта гледах изгрев на 30тина км от града, така ми се спи, че не знам как ще стигна летището привечер.

Редактирано от Gamina
  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Възстановявай и се прибирай, че половината форум те мислеше по време на събитията , въпреки, че те бяха около Анапурна. Много хубаво е, че сте се видели с Valley и сте се снимали заедно със знамето. Чакаме и снимката.

Редактирано от ruwenzogy
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Отново в Реюнион :-) 28 градуса е. Утре на плаж, а вдругиден ще изкачваме 3-хилядника Piton des Neiges. Ще пусна снимки като се върна :-) Отново се убеждавам, че тук трябва да живея за постоянно. Обичам този остров. Тук, в Domaine des Pierres беше вчерашната сватба :-)

post-1318-0-21825000-1414922177_thumb.jpg

post-1318-0-51884800-1414922192_thumb.jpg

  • Харесвам 24
Връзка към коментар

Откакто го открих този остров (Реюниън)  преди десетина години, направо съм влюбен в него и природата му. Мислех, че никой дори не го е чувал и тайничко се кефех, че само аз знам за него и кроях планове да го посетя.

А сега какво се оказа, че имаме човек, който не само го е посещавал, а е и живял дълго там.

Като тръгна някога за натам, ще помагаш с логистиката.

А за Питона успех и хубави снимки и разкази после.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

post-53-0-39556300-1415010764_thumb.png

 

Аз наистина продължавам да недоумявам какво му харесват жените на Фичо, който всъщност е един изключително коравосърдечен тип... :P

Редактирано от Duke
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Откакто го открих този остров (Реюниън)  преди десетина години, направо съм влюбен в него и природата му. Мислех, че никой дори не го е чувал и тайничко се кефех, че само аз знам за него и кроях планове да го посетя.

А сега какво се оказа, че имаме човек, който не само го е посещавал, а е и живял дълго там.

Като тръгна някога за натам, ще помагаш с логистиката.

А за Питона успех и хубави снимки и разкази после.

Ааааа, и други сме го чували, че и посещавали :)  Островът наистина е уникален, а климатичните пояси преминават от екваториален до умерен, че и още по..., ако тръгнеш да покоряваш Питона. Невероятна природа, с хиляди водопади. Имаш чувството, че целият остров "тече". Ако трябва да се сравнява със съседния Мавриций, Реюнион е в пъти по-красив. Е, европейска територия си е и съответно и цените са му такива, че и по-високи. Няма пълно щастие :) Калоян най-добре знае.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Привет от летище Гетуик. След досаден 5-часов транзит в Лондон най-сетне дойде време да се качвам на полета за Рейкявик.

 

Ще летя за първи път с Wow Air, май не съм засичал ревю на тази авиокомпания тук, та после ще докладвам как е било :)

  • Харесвам 11
Връзка към коментар

Преди 30 минути прелетяхме на едва 1-2 километра от действащия вулкан в Исландия, лавата още изригва. Просто нямаше такава гледка и то в пълна тъмнина, силно съм впечатлен! Жалко само, че от снимките нищо не става.

 

Пилотът на Wow Air беше мега пич, преди кацане направи специално отклонение за да видим вулкана. А авиокомпанията си оправда името по поне още няколко параграфа, но тея дни ще пусна подробен отзив за тях.

 

Лека нощ от мен, беше прекалено дълъг ден...

  • Харесвам 28
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.