Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

Не случайно е избран за сладолед за 2016 г. Умопомрачителен е !

 

Все повече ме хваща яд, че Септември като бяхме в Сан Джиминяно не ни се чакаше 30 минути на опашка за този сладолед.... :mellow:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Все повече ме хваща яд, че Септември като бяхме в Сан Джиминяно не ни се чакаше 30 минути на опашка за този сладолед.... :mellow:

 

Заради последните коментари и (нека сме честни) моята лакомия прерових последните 10 страници докато разбера къде е тоя сладолед (много вяжно инфо за в бъдеще) плаша се от себе си цццц

Редактирано от Diant
  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Заради последните коментари и (нека сме честни) моята лакомия прерових последните 10 страници докато разбера къде е тоя сладолед (много вяжно инфо за в бъдеще) плаша се от себе си цццц

 

Станахме две  :lol:

Връзка към коментар

Все повече ме хваща яд, че Септември като бяхме в Сан Джиминяно не ни се чакаше 30 минути на опашка за този сладолед.... :mellow:

Много е добър Санджиминянския сладолед. Има страхотни комбинации като малини с розмарин, боровинки с лавандула, забайоне с винсанто, сладолед с шафран и др. подобни.

Редактирано от dechy
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Моля, покажете сладоледа пак! Или направете отделна тема, с инфото къде/ как? Май ще се превърне в горещ въпрос. Ако става дума за италиянско джелато, не се изненадвам въобще :D

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Моля, покажете сладоледа пак! Или направете отделна тема, с инфото къде/ как? Май ще се превърне в горещ въпрос. Ако става дума за италиянско джелато, не се изненадвам въобще :D

Ето това е http://www.gelateriadondoli.com/english/master-gelato-maker.html

Редактирано от neuromancer
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

хехе За нас наказаните от Варна пътуването започва като кацнем на летището в София(поне за връщане от европейските дестинации).Дори и от Дубай примерно полета е по-къс отколкото после прибирането до Варна. :(

Еееее, стига сте се оплаквали варненцииии!Ама пък, си имате море, което компенсира всички други пътешественически неудобства.:)))Какво да речем ние у Филибето - ни море, ни летище.:(((Онова, мършавото,с гръмкото име "Летище Пловдив", не го броя.:(((

Редактирано от AlexandraKo
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Лондон (:

DSC03524.jpg

DSC03772.jpg

Натиснах "Харесва ми",не че сте ме впечатлили,че сте в Лондон,а защото сте толкова щастливи и усмихнати.

На българите това май най-много ни липсва.

Бъдете все така щастливи където и да сте!

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Еееее, стига сте се оплаквали варненцииии!Ама пък, си имате море, което компенсира всички други пътешественически неудобства. :)))Какво да речем ние у Филибето - ни море, ни летище. :(((Онова, мършавото,с гръмкото име "Летище Пловдив", не го броя. :(((

Всеки си реве за каквото му липсва.Колкото до морето- последното лято не се сещам да съм го виждал(поне варненското). :)

Като цяло родното черноморие няма притегателна сила за мен.Така че благородно ви завиждам.  :P  Да не отварям и темата,че сте само по магистрала, а ние и от тази гледна точка сме много наказани.   :angry:  :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 

 

Тази вечер намерихме едно заведение в Канчанабури,където сам си печеш всичко на масата.Знам,че и в България има такива и не държа сам да си приготвям храната.Предимството тук е,че можеш да си я овкусиш както искаш.Плаща се куверт 220 бата (11-12лв.) за храната и ядеш колкото и кавото искаш.Изборът беше прекалено голям-риба,миди,скариди,раци,свинско,пилешко,зеленчуци и какво ли още не.Беше пълно с местни,които ми скриха топката с ядене и пиене на Кока кола.Последната снимка е от масата на четири двайсетина годишни момиченца.

Ако някой ще идва в Канчанабури и го интересува кръчмата,мога да дам координати.

Иначе тук е пълен релакс.Чак не ми се тръгва утре към Банкок. 

 

Моля за координати на заведението. Все повече ме тегли към Канчанабури, надявам се 2 нощувки да ни стигнат  :)

Благодаря за споделеното  :)

Връзка към коментар

Днес още един слънчев и приятен ден в Albarracin, красиво селце в Арагон. Препоръчвам за приятна, еднодневна разходка. Прекрасна атмосфера, червени дувари, хълмове с крепостни стени, опасани от меките извивки река.

post-181-0-29356500-1487547440_thumb.png

post-181-0-32386500-1487547561_thumb.png

post-181-0-44953000-1487547620_thumb.png

post-181-0-90114500-1487547722_thumb.png

post-181-0-72221900-1487547794_thumb.png

 

post-181-0-67069900-1487547886_thumb.png

  • Харесвам 47
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   3 магеланци

    • Marisha
    • nino
    • ven62
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.