Прескочи до съдържание

В момента съм...


Препоръчани мнения

В момента съм на летището в Рейкявик. Тръгвам си от Исландия изпълнен с много впечатления, наистина прекрасна страна и прекрасни хора...

 

Заедно с това затвърдих подозрението си, че определено имам слабост към по-изолирани и не чак толкова населени места. През 2015 да се готвят Гренландия, Свалбард и Фарьорските острови.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

В момента съм на летището в Рейкявик. Тръгвам си от Исландия изпълнен с много впечатления, наистина прекрасна страна и прекрасни хора...

 

Заедно с това затвърдих впечатлението си, че определено имам слабост към по-изолирани и не чак толкова населени места. През 2015 да се готвят Гренландия, Свалбард и Фарьорските острови

 

Защо бързаш толкова,да беше поостанал :)

Връзка към коментар

Защо бързаш толкова,да беше поостанал :)

Толкова време имах на разположение. Едва 4 дни, но от сутрин до вечер обикалях. Оставих си и доста неща за следващия път, тъкмо така ще имам допълнителен стимул да се върна :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

В момента съм на летището в Рейкявик. Тръгвам си от Исландия изпълнен с много впечатления, наистина прекрасна страна и прекрасни хора...

 

Заедно с това затвърдих подозрението си, че определено имам слабост към по-изолирани и не чак толкова населени места. През 2015 да се готвят Гренландия, Свалбард и Фарьорските острови.

 

Добре дошъл в клуба. Мисля, че ако някой каже, че не му е харесала Исландия да го глобяваме с автоматичен бан, защото със сигурност е трол :)

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Добре дошъл в клуба. Мисля, че ако някой каже, че не му е харесала Исландия да го глобяваме с автоматичен бан, защото със сигурност е трол :)

 

Исландия е родината на троловете :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Тел Авив, апартамент под наем за 3 дена, близо до крайбрежния булевард.

За последен път (надявам се) правя компромиси със самолетни компании/билети/цени. Винаги съм казвал на себе си, че трябва да се избира удобния, а не евтиния или компромисния полет. Като се прибера ще разправям перипетиите ни.

Интерсена случка и около резервацията на апартамента през бООкинг.цом :), но и затова по-късно...

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

В къщи, боядисвам!  :angry: Да видите, че и аз съм нормална, не си давам парите единствено за скитане пък!  :angry:  :blush:

Очакваме пътепис!  :)

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Хахаха, идиотки... Ми сама ами, няма пари - щото съм ги изхарчила по скитане  :angry:  Обаче се правя на Том Сойер и се забавлявам... Ще ви дам да мацнете по веднъж срещу огризка от ябълка и билет до Перу  :P

Връзка към коментар

Хахаха, идиотки... Ми сама ами, няма пари - щото съм ги изхарчила по скитане  :angry:  Обаче се правя на Том Сойер и се забавлявам... Ще ви дам да мацнете по веднъж срещу огризка от ябълка и билет до Перу  :P

За билет до Перу ще боядисвам не, ми и ще шпакловам, Рейни.

 

Иначе аз се прибрах в ница малко джет лагнат. Ще пиша за Реюнион тези дни :-) сега се сгушвам под дебелото одеяло, а вчера пиех пунш на плажа :-(

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

За билет до Перу ще боядисвам не, ми и ще шпакловам, Рейни.

 

Иначе аз се прибрах в ница малко джет лагнат. Ще пиша за Реюнион тези дни :-) сега се сгушвам под дебелото одеяло, а вчера пиех пунш на плажа :-(

 

Не бе, аз искам билет за Перу от желаещите да боядисват - забавление срещу заплащане  :P Кой е забравил Том Сойер...  :lol:

 

Оправяй се бързо и да разправяш за Реюнион...

Връзка към коментар

Днес ми е ден за проверки. :)

Първо проверих правят ли все още добри парфюми истинските парфюмеристи в Париж - правят. :)

После проверих здрав ли е новия стъклен под на Айфеловата кула - здрав е. Ето го:image-2.jpg

След това проверих добре ли изглеждат осветени най-известните железа в света. Даа, добре изглежда. Ето и снимка:

 

IMG_20141112_221846-1.jpg

 

В момента проверявам едно червено вино...и то е добро. :)

А най-важната проверка запазих за себе си...

Редактирано от Mary
  • Харесвам 16
Връзка към коментар

Мари, всичко си изпълнила :yahoo: ! Стъклото си е здраво! Само най-важната снимка не си качила :) . На виното от базара. В коя чяст е той- към Триумфалната арка или към Конкорд?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • master_of_germs
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.